POLECAMY

Odważny makijaż na imprezę

Szukasz odważnego i przebojowego makijażu na imprezę? Usta w nasyconym kolorze i podkreślone oczy, to nasza propozycja na karnawał dla kobiet, które wiedzą, czego chcą.
Odważny makijaż na imprezę fot. Fotolia

Odważny i przebojowy. Nasycony kolorem oraz promieniujący blaskiem. Tak prezentuje się bezkompromisowy London Look w karnawałowym wydaniu. Sezonowy makijaż  jest połączeniem dwóch silnych trendów: mocno zaznaczonego oka i ust w nasyconym odcieniu. Ten look zdecydowanie rozpala zmysły!
 

Mocno zaznaczone oczy - najważniejszy element makijażu


Oczy są najmocniejszym elementem tego karnawałowego makijażu. Mocno podkreślone czarną kreską na górnej powiece, z wyraźnie zaakcentowanymi i podkręconymi rzęsami. Cała ruchoma powieka pomalowana jest bardzo delikatnym, satynowym cieniem. Górna linia rzęs zyskuje wyrazistości dzięki czarnemu eyelinerowi we flamastrze. Zwieńczeniem makijażu są intensywnie pogrubione, wydłużone i superpodkręcone maskarą rzęsy.
 

Satynowa cera


Perfekcyjnie wyrównany koloryt i satynowe wykończenie cery to zasługa dopasowującego się do odcienia skóry podkładu Okolice oczu oraz centralna część twarzy rozświetlona została korektorem i rozświetlaczem. Równie delikatne jest zaznaczenie kości policzkowych różem, które kolorem korespondują z intensywnymi ustami.
 

Wyraziste usta - dopełnienie makijażu


Wyraziste usta są dopełnieniem całości makijażu. Intensywnie różowa tonacja błyszczku
stanowi – po oczach - drugi mocny akcent tego karnawałowego make-upu i bardzo przyciąga wzrok!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Nie lubię aż tak odważnych makijaży. Za mocno podkreślone usta i oczy jednocześnie nadają kobiecie nienaturalnego wyglądu i staje się przerysowana. Ja zawsze stawiam na oczy, bo w kolorowych szminkach mi brzydko choć u innych kobiet lubię kolorowe usta