POLECAMY

Kreska dla mniej i bardziej zaawansowanych

Zrobienie idealnej kreski nie będzie problemem, jeśli wybierzesz odpowiedni eyeliner. Sprawdź, który z nich wybrać w zależności od Twoich umiejętności
Kreska dla mniej i bardziej zaawansowanych fot. Fotolia
Warto wykorzystać eyeliner do podkreślenia urody. Bo tym kosmetykiem bez trudu nadasz oku zmysłowy kształt. Ważne tylko, aby wybrać odpowiedni jego rodzaj w zależności od stopnia zaawansowania w sztuce makijażu. Znajdź ten najlepszy dla siebie:

Dla początkujących

Linia nie musi być precyzyjna - sięgnij więc po cień do powiek. Miękką linię zrobioną tym kosmetykiem łatwo zmienić w makijaż typu smoky eye.
Wypróbuj: Cień do powiek Kobo, ok. 20 zł

Dla średniozaawansowanych

Dla pań średniozaawansowanych w robieniu makijażu najlepsza będzie kredka. Kreska wyrazista lub zmiękczona po roztarciu opuszką palca.
Wypróbuj: Kredka ĽOréal, ok. 10 zł

Dla zaawansowanych

Masz wprawę w robieniu kresek, sięgnij po pisak. Tutaj wymagana jest precyzja i pewna ręka. W efekcie zrobisz wyrazistą, precyzyjnie nakreślona linię o głębokim odcieniu.
Sięgnij po: Pisak Ingrid, ok. 8 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Popieram, pędzelki do kresek są boskie! Ja jednak mam taki, z którego wypada włosie... Jak te pędzle Kavai? Bo jak czytam o nich trochę w internecie, to podobno są trwałe i mozna je spokojnie wielokrotnie prać. Jeśli chodzi o mruganie, to eyeliner w żelu i miękki pędzelek są super.
/3 lata temu
A ja mam eyeliner Manhattan w żelu i nakładam go specjalnym pędzelkiem KAVAI. Efekt jest boski, ale nie wiem czy to zasługa eyelinera, czy samego boskiego malutkiego pędzelka :D