POLECAMY

Kształt twarzy a młody wygląd

Sprawdź, czy Twój kształt twarzy zapewni Ci młody wygląd czy wręcz przeciwnie.
Kształt twarzy a młody wygląd fot. Fotolia

Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo. Większość z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, jak duże znaczenie ma kształt twarzy do tego jak będziemy wyglądać za kilkadziesiąt lat. Podpowiadamy, które miejsca należy otoczyć szczególną troską.


Twarz trójkątna

Najszybciej zaczynają zapadać się policzki i oczy, a twarz nabiera ostrych, wyrazistych rysów. Wszystko przez znaczne ubytki w tkance podskórnej.

Twarz owalna

Ekspresowo uwidaczniają się zmarszczki pionowe, biegnące od nosa do kącików ust. Dużym problemem są  tzw. „chomiki” czyli opadające boczne części policzków.

Twarz kwadratowa

Taka twarz najdłużej zachowuje swój kształt, nie traci konturu. Znacznie szybciej starzeją się szyja i dekolt, trzeba szczególnie o nie dbać, podobnie jak o powieki.

Twarz okrągła

Starzeje się wolno, bo skóra na policzkach jest dobrze napięta, później niż u innych pojawiają się zmarszczki. Trzeba tylko troskliwie pielęgnować kąciki oczu.


Więcej o pielęgnacji twarzy:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Zgadzam się z Moorej, radiesse to bardzo dobry wybór, zabieg i u mnie przyniósł świetne rezultaty. Trzeba tylko pamiętać, żeby wybrać dobrego i doświadczonego lekarza. Ze swojej strony mogę polecić dr Kwarecką-Zając, miałam ten zabieg właśnie u niej i jestem bardzo zadowolona.
/4 lata temu
no tak, ja mam trójkąt, ale i przy okazji tłustą cerę, więc dość długo cieszyłam się tzw. "młodym wyglądem". Ale jak się zaczęło sypać, to na całego. Najgorsze były zmarszczki palacza (chociaż nie palę...) i opadające policzki. Mówię "były", bo w końcu uzbierałam na zabieg - radiesse, który podnosi tę całą skórę z powrotem do góry i wypełnia. na szczęście efekt nie jest przerysowany. Polecam, na szczęście czasy się zmieniają i nie jesteśmy już bezradne wobec upływu czasu. Pozdrawiam, M.