Kreska na powiece

Kreska na powiece

Wyrazista twarz to podstawa w ostatnim czasie, a najważniejszy jest makijaż oka. Wracają stare, dobre, lekko kiczowate kreski na powiekach.
Kreska na powiece

Nie obowiązują żadne ograniczenia – modne są kreski wykonane kredką, jak i eyelinerem w pudrze lub płynie, czarne i kolorowe.

Czy jest to kiczowaty, plastikowy styl disco, romantyczny hippie czy też glamour, kreska na powiece wszędzie się sprawdza. Taki makijaż oka będzie królować w tym sezonie, więc może czas go przetestować.

Kreska może być precyzyjnie odrysowana, cieniutka, ascetyczna i pozostawiona samej sobie albo też szeroka, maźnięta jakby od niechcenia, pogrubiona w zewnętrznym kąciku. Dla zwolenniczek tradycyjnego, bardziej kobiecego makijażu i „kocich" oczu nie oznacza to jednak, że w tym sezonie wypadną z obiegu.

Zobacz także: Kształt oczu a makijaż

Kreskę można dopasować do swoich potrzeb - tę malowaną kredką lub eyelinerem w pudrze lekko rozmazać wykałaczką i podkreślić cieniem. Taki makijaż uwydatnia oko i dodaje głębi spojrzeniu.

Wszystkim tym którzy nie mają ,,zbyt pewnej ręki’’ w robieniu precyzyjnej kreski polecam kreskę wykonaną przy pomocy mikropigmentacji. Permanentna kreska będzie trwała (co najmniej przez 3 lata) , zawsze precyzyjna i wystarczy tylko wytuszować rzęsy aby dopełnić makijaż oka.

Zobacz także: Podkreśl oko kreską

Iwona Jakubiak
kosmetolog
www.gziu.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/18.08.2010 18:08
Mój sposób na równą i ładną kreskę kredką - naciągam powiekę i dopiero wtedy rysuję, efekt jest zawsze udany ;)