Jennifer Lopez, jennifer, lopez fot. ONS

Jak mieć piękną cerę latem?

Popatrz na Jennifer Lopez! Ona zawsze wygląda świeżo i słonecznie. Jak zrobić świetlisty, złoty makijaż w stylu J.Lo?
/ 03.08.2007 09:09
Jennifer Lopez, jennifer, lopez fot. ONS
J.Lo wie, co jest naprawdę sexy: słoneczna opalenizna, lekki połysk, poziomkowe usta. Taki makijaż zrobisz kosmetykami Smashboksa – mówi Leyda Quintero i daje szczegółową instrukcję.

- Latem cera powinna być lekko opalona. Polecam kosmetyki, które zapewnią ci kolor identyczny jak ten zdobyty na plaży. Photo Finish Bronzing Foundation Primer to rodzaj żelu, który potrafi dostosować się do każdej karnacji. Stosuj go na krem, ale pod podkład (jeśli jeszcze będzie potrzebny).

- Masz tłustą skórę? Poszukaj kosmetyku matującego takiego jak Anti-Shine Smashboksa. Stosuj go tylko na przetłuszczające się miejsca. Po 30 sekundach możesz nakładać podkład. Po blisko 6 godzinach popraw makijaż matującym podkładem w kompakcie (z gąbką).

- Jeśli masz podkrążone oczy, zastosuj Photo Op Smashboksa. Nawilża, rozświetla skórę, wygładza drobne zmarszczki. Dopiero potem korektor.

- Policzki, usta i oczy mają iskrzyć się w słońcu. Odrobina złota na centrum powieki. Trochę pudru brązującego na kości policzkowe. Dyskretne owocowe sorbety w błyszczyku na usta. Ale bez przesady! To musi być lekkie, bezpretensjonalne lśnienie, na co dzień.

Leyda Quintero, dyrektor International Artistry and Education marki Smashbox Cosmetics (kupisz np. w Sephorze)