POLECAMY

Kuszące rzęsy w 5 minut!

Jak zwykle jesteś spóźniona na randkę, a musisz jeszcze zrobić makijaż? Podpowiadamy, jak w 5 minut sprawić, by rzęsy wyglądały kusząco
Kuszące rzęsy w 5 minut! fot. FREE

Jak w 5 minut zamienić się w prawdziwą kusicielkę, która spojrzeniem uwiedzie każdego mężczyznę? To proste - wystarczy wytuszować rzęsy we właściwy sposób:

1. Podkręć rzęsy zalotką

Złap rzęsy jak najbliżej ich nasady, przytrzymaj i policz do dziesięciu. Upewnij się, że zalotka złapała wszystkie rzęsy, także te w zewnętrznych kącikach oczu.

2. Rzęsy maluj ruchem zygzakowatym

Umieść szczoteczkę jak najbliżej powieki przy nasadzie rzęs i zygzakowatym ruchem przeciągaj z dołu do góry. W ten sposób najwięcej maskary zostanie u nasady rzęs (co dodatkowo je zagęści). Zanim tusz zupełnie wyschnie, przeczesuj rzęsy grzebykiem, układając je lekko na zewnątrz.

3. Na koniec lekko pomaluj dolne rzęsy

Jeżeli w trakcie malowania pobrudzisz skórę tuszem, nie przerywaj malowania i poczekaj, aż ślady na skórze zupełnie wyschną, wtedy z łatwością usuniesz je patyczkiem higienicznym.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
5 - 10 minut niby wydaje się takim nic, ale kiedy spieszę się to okazuje się, że każda minuta jest cenna. już parę miesięcy temu zdecydowałam się na przedłużanie rzęs metodą secret lashes 1:1 i nie żałuję, bo oszczędzam mnóstwo czasu i wyglądam dobrze o każdej porze dnia i nocy!