POLECAMY

Inspiracji szukaj w kwiatach

Królują makijaże „smoky eyes”, z którymi kojarzą się ciemne, harmonijne barwy. A przecież nie zawsze musi być tak ponuro. Niech oczy zabłysną kolorami tęczy!
Inspiracji szukaj w kwiatach

Do kolorowego makijażu używaj intensywnych barw dobierając je na zasadzie kontrastu. Barwne cienie to dobra alternatywa dla bezpiecznych brązów i szarości. Jednym słowem makijaż dla odważnych kobiet.

Eleganckie przyjęcie albo szalona impreza

W zależności od wieczoru i rodzaju imprezy, możesz bawić się kolorami. Na eleganckie wyjścia stosuj stonowane barwy łącząc kolor ciemniejszy z jaśniejszym. Używaj np. granatu w połączeniu z lekkim różem albo czekoladowego brązu ze złotem, a do podkreślenia powieki zastosuj kredkę w tym samym kolorze, co cienie. Na szalone imprezy łącz kolory przeciwstawne: zieleń – żółć, granat – róż, fiolet – błękit. Kredka lub eyeliner może być w każdym kolorze.

Kolory na co dzień

Na co dzień stosuj kolory mniej nasycone. Zaakcentuj powiekę kolorem malując się pacynką lub pędzelkiem, starając się nie wyjść poza krawędź ruchomej powieki. Pomaluj rzęsy i jesteś gotowa do wyjścia.

Intensywny makijaż oka nie lubi konkurencji. Na policzki nałóż róż, a na kości policzkowe trochę rozświetlającego pudru. Usta natomiast przeciągnij delikatnym błyszczykiem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)