POLECAMY

Czy wiesz jak mieć grube i długie rzęsy?

Piękne rzęsy to podstawa całego makijażu, dlatego warto poświęcić im trochę więcej uwagi.
Czy wiesz jak mieć grube i długie rzęsy?

Bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego tuszu do rzęs. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać - mają być grube, długie czy kruczo czarne, musi to być przemyślana decyzja.

Nie da się mieć tak pięknych rzęs jak z reklam w których producenci obiecują cuda. Można to osiągnąć jedynie z kępkami lub sztucznymi rzęsami.

Świetna do podkręcenia rzęs jest zalotka. Wystarczy przed nałożeniem tuszu przytrzymać zalotką rzęsy przez około 10-15 sekund.

Po użyciu zalotki nałóż tusz najlepiej jeśli będzie miał szczoteczkę, a nie grzebyk.

Efekt pogrubionych rzęs można uzyskać za pomocą czarnej kredki. Przy krawędzi powieki ruchomej narysuj cienką linię.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Od zawsze marzyłam o długich rzęsach :) chodziłam do różnych salonów, ale spektakularny efekt dał Studio Urody Zuzanna Słupsk - metoda 1:1 To marzenie w końcu się spełniło :)
/8 lat temu
Przyznam, że ja należę do osób, które mają dość długie rzęsy, ale zgodzę się z tym co zostało tutaj napisane, że ważny jest przede wszystkim tusz. To jest absolutna podstawa jeśli chodzi o nieziemskie i piękne spojrzenie. Ja przetestowałam mnóstwo tuszy do rzęs. tańszych i droższych. I mogę śmiało powiedzieć, że nie ma co na tuszu oszczędzać, bo albo rzęsy się posklejają, albo tusz się pokruszy. Tylko, że niestety tak na dłuższą metę to jest dość kosztowne, no i strasznie się trzeba namęczyć, żeby mieć piękne rzęsy. Tak sobie pomyślałam, że może fajnym sposobem byłoby przedłużenie rzęs. Gdzieś czytałam, że bardzo dobrze przedłużają rzęsy w warszawskim studiu Fanaberya. Czy któraś z was tam może była, albo w innym miejscu przedłużała sobie rzęsy i może coś na ten temat powiedzieć. Czy warto jest poddać się takiemu zabiegowi ??