Polscy projektanci wybierają najgorętsze trendy jesieni

Dowiedzcie się, co będzie modne!

W poszukiwaniu najgorętszych trendów na nadchodzące sezony zasięgnęłyśmy opinii ekspertów. Polscy projektanci specjalnie dla naszego serwisu zdradzają nam swoje ulubione tendencje modowe na jesień 2014. Co pokochali tym razem? Jakie kolory, nadruki, wzory i dodatki?


Jesienne trendy według polskich projektantów

Robert Kupisz radzi by nie podążać ślepo za trendami, zaś duet bizuu jesienią stawia na pastele. Sabrina Pilewicz nie obejdzie się bez srebra i metaliczności, a duet Paprocki & Brzozowski jesienią widzi kobiety w wyrafinowanych kaszmirach.


Jesień - zima 2014/15 dla mnie, w tym roku to piękne militarne okrycia, miks kaszmirowych beżów, granatu i bladego różu. Hitem będą ogromne długie swetry, które praktycznie i pięknie nas ogrzeją. A do tego kożuchy, ale koniecznie w kolorze - ja proponuje gołębie i blado-różowe. Myślę, że dzięki temu ulica będzie wyglądała pięknie w tą smutną, polską aurę, która nadchodzi...

- zdradza Łukasz Jemioł

Zatem co o najnowszych trendach myślą inni projektanci? Ania Kuczyńska, Łukasz Jemioł, Gosia Sobiczewska z ESTby ES., Bartek Michalec ze Zuo Corp., czy Michał Szulc? Przekonajcie się same!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Co bedzie modne tej jesieni? - to samo co zeszlej - nie trzeba dac sie zwariowac bo potem wyglada sie jak klon ( patrz pikowane kurtki w wydaniu damskim i meskim - wszyscy maja - masakra)