Listopadowy lookbook Stradivarius z kratą w roli głównej

Fajne stylizacje na chłodne dni

Stradivarius na chłodne listopadowe dni zaproponował stylizacje, które z pewnością ochronią was przez zimnem i zainspirują do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji. Ich podstawą będą zapewne ponadczasowe dżinsy i bardzo modne w tym sezonie traperki.

Modna kratka od marki Stradivarius

Najnowszy lookbook marki to już typowe jesienno-zimowe propozycje w odcieniach zieleni, brązów i szarości. Jednak na pierwszy plan wysuwają się modne printy, a w szczególności kratka i norweskie wzory. Znajdziecie je główne na koszulach i szalikach. Oprócz nich widzimy: ciepłe swetry, modne golfy, wygodne parki, praktyczne kamizelki i wiele modeli czapek. Przydadzą się w czasie siarczystych mrozów!

Więcej jesiennej mody z sieciówek:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Krata w tym sezonie zdecydowanie rządzi, więc dobrze jest mieć coś kraciastego we własnej szafie. Nie zawsze spodnie czy sukienka w taki wzór pasują do naszej sylwetki, nie zawsze trafiają też w nasz gust. W jednym z tych przypadków możemy zdecydować się na ciekawy dodatek, który uzupełni jesienną stylizację o modny akcent. Czyli oczywiście o kratę. Dobrym wyborem może być na przykład duża torba - idealna do szkoły, na uczelnię i do pracy. Nie tylko modna, ale również praktyczna!