Jesienne sweterki - 6 modeli!

Towarzyszące nam przez cały rok sweterki, jesienią stają się grubsze, dłuższe i bardziej przytulne. W najnowszych kolekcjach nie zabraknie również: kobiecych, odsłaniających co nie co i przede wszystkim cieszących się sporą popularnością fasonów. Zobaczcie 6 najmodniejszych modeli. A wśród nich: cienkie, długie, krótkie, o grubym splocie, obszerne i rozpinane.
/ 14.08.2013 10:30

Towarzyszące nam przez cały rok sweterki, jesienią stają się grubsze, dłuższe i bardziej przytulne. W najnowszych kolekcjach nie zabraknie również: kobiecych, odsłaniających co nie co i przede wszystkim cieszących się sporą popularnością fasonów. Zobaczcie 6 najmodniejszych modeli!

Jesienne sweterki - 6 modeli!

Poniżej prezentujemy wam sweterki, które pojawiają się w jesiennych, najnowszych i przede wszystkim już dostępnych kolekcjach. Różnorodność pod względem koloru, wzoru i fasonu pozwoli każdej z was znaleźć model odpowiedni dla siebie. Jakiego sweterka szukacie? Klasycznego czy oryginalnego? Dopasowanego, a może luźnego? Mamy nadzieję, że propozycje poniżej przypadną do gustu najbardziej wymagającym kobietom.

 

Cienkie

Niższa temperatura za oknem przypomni wam o sweterkach, które koniecznie trzeba wydobyć z dna szafy. Ten model możecie jednak nosić przez cały rok, dzięki niezbyt grubego materiału, z którego jest wykonany.

Jesienne sweterki - 6 modeli!

 

Długie

Długi sweterek to model odpowiedni na jesienne chłody. Jeśli jesteś zmarzluchem, koniecznie wyposaż się w prezentowany poniżej fason. Dekolt blisko szyi i długość zakrywająca tyłek nie pozwoli ci zmarznąć.

Jesienne sweterki - 6 modeli!

 

Krótkie

Takie sweterki powinno nosić się latem, gdyż eksponują brzuszek. Jednak czego nie robi się dla mody, a także dla pięknego i oryginalnego w każdym sezonie wyglądu? Która z was nosi taki model nawet jesienią?

Jesienne sweterki - 6 modeli!

 

O grubym splocie

Takie swetry kojarzą się wszystkim z chłodniejszymi miesiącami w roku. Są grube, wełniane i niezwykle modne. Macie już taki fason w swoich szafach? A może planujecie zakup w nadchodzącym sezonie?

Jesienne sweterki - 6 modeli!

 

Obszerne

Szerokie, ukrywające mankamenty figury swetry pojawiały się już w poprzednich kolekcjach. Podobnie będzie w tym sezonie. Jakimi kolorami i wzorami zaskoczą was tym razem sklepy odzieżowe? Przekonacie się już wkrótce!

Jesienne sweterki - 6 modeli!

 

Rozpinane

Tego typu swetry cieszą się ogromną popularnością. A to wszystko za sprawą komfortu ich noszenia. Rozpinane modele łatwo ubrać i zdjąć w każdej chwili. Jaki model wolisz - jednokolorowy czy we wzory?

Jesienne sweterki - 6 modeli!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/16.09.2013 18:50
Jak dla mnie wszystkie super :)