Zakupy z Luksją

Na to piątkowe przedpołudnie wszyscy czekali od dawna. 3 laureatki konkursu #takajestem, organizowanego przez markę Luksja, spotkały się na wspólnych zakupach.
Zakupy z Luksją

Każda z Pań otrzymała w nagrodę vouchery o wartości 1000 zł na zakupy ubraniowe. Kolejne 50 wyróżnionych osób dostało kremowe mleczko pod prysznic z serii Luksja Care Pro. W zakupach laureatkom towarzyszyła stylistka magazynu „Przyjaciółka” – Anna Mietelska, służąc poradą  i profesjonalnym wsparciem.

Spotkanie rozpoczęło się w kawiarni, gdzie wszyscy uczestnicy poznali się przy filiżance kawy i pysznym cieście. Anna Mietelska z dużą uwagą słuchała Barbary, Moniki i Kariny. Poznawała ich pomysł na siebie i doradzała, jak powinny dokonywać wyboru garderoby. Szczera i głęboka rozmowa to dla marki Luksja ważny element komunikacji z kobietami. Marka od ponad 25 lat stara się być blisko polskich kobiet i ich spraw. Nie inaczej było i tym razem – Luksja zorganizowała fantastyczne zakupy, ale również poznała laureatki i nawiązała z nimi relację, którą wszyscy będą długo pamiętać.
 
Nasze laureatki w doskonałych nastrojach i z torbami  pełnymi zakupów zgodnie oświadczyły, iż było to jedno z milszych doświadczeń, jakie je spotkało.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)