POLECAMY

Rewitalizacja włosów - Hair+ revitalizing

Gotowa do użycia formuła rewitalizacyjna, która zawiera kwas fosfatydyloholinowy, ryboflawinę (witamina b2), nadtlenek dysmutazy i kompleks aminokwasowy. Zadaniem tych składników jest jednoczesna stymulacja cebulki włosa i poradzenie sobie z różnymi rodzajami łysienia.
Rewitalizacja włosów - Hair+ revitalizing

Wskazania:
łysienie męskie i żeńskie,
męskie łysienie przednio-ciemieniowe,
promienie UV, stres, sytuacje poinfekcyjne,
nieodpowiednie odżywanie, łysienie plackowate,
wypadanie włosów po ciąży i w trakcie menopauzy.

Główne składniki:
Kwas fosfatydyloholinowy
Zwiększa i stymuluje namnażanie się kilku typów komórek i działa w cyklu komórkowym, zwłaszcza w fazach G1 i S. Stymuluje wzrost i namnażanie komórek nabłonkowych cebulki włosa. Przystopowuje powstrzymujący efekt TGF-b1, który uruchamia fazę wzrostu włosa.

Ryboflawina ( witamina B2)
W naturze występuje w roślinnych i zwierzęcych pokarmach (rośliny liściaste, wątroba, serce, nerki i pochodne mleka). Odgrywa ochronna rolę dla włosów, oczu, skóry, paznokci i mięśni. Jest głównym czynnikiem w reakcjach oksydacyjno-redukcyjnych energetycznego metabolizmu kilku komórek (wliczając w to też komórki cebulek włosowych).

Nadtlenek dysmutazy:
Od narodzin, wolne rodniki są aktywne w naszym ciele, lecz podczas życia ich liczba wzrasta jako rezultat zewnętrznych czynników niszczących: zanieczyszczenie elektromagnetyczne, chemiczne i środowiskowe.
Głównym składnikiem uzyskanym z nasion melona jest nadtlenek dysmutazy ( SOD), który działa bezpośrednio jako przeciwutleniacz na system odpornościowy.

Opakowanie:
Produkt, w formie kosmetycznego sterylnego roztworu do profesjonalnego użytku, zawiera 5 fiolek po 10 miligramów każda, przeznaczonych do użycia w trakcie 5 do 10 zabiegów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Ja sama przeszłam taki moment gdzie bardzo wypadały mi włosy po umyciu głowy,gdy zaczynałam je czesac w dłoni zostawało mi pełnio włosów byłam przerażona myślałam ,że jestem na coś chora lecz na szczęście po wykonaniu podstawowych badań okazało się wszystko ok, i zaproponowano mi wtedy mezoterapię ,która polega na wstrzyknięciu za pomocą bardzo cieniutkiej igły koktajlu witaminowego w skórę głowy zabieg wykonany w kilku seriach przyniósł widoczne rezultaty.Polecam gabinet z którego korzystałam Elmed Ul.Haffnera 6 Sopot.