POLECAMY

Piękne ciało od A do Z – poradnik

Jędrne i gładkie ciało to zasługa nie tylko ćwiczeń i zdrowej diety ale również odpowiedniej pielęgnacji. Podpowiadamy, jak pielęgnować ciało, aby cieszyć się nawilżoną skórą, bez rozstępów i cellulitu.
Piękne ciało od A do Z – poradnik

Tajemnica gładkiej skóry

Piękny biust, szyja i nogi… Marzenie? Możesz je spełnić w ciągu kilku tygodni i cieszyć się gładką skórą! Przygotowaliśmy porady, dzięki którym osiągniesz upragniony efekt:

Tajemnice peelingu – co może dać Twojej skórze?

Jak dbać o szyję i dekolt?

Jak poprawić wygląd biustu szybko i skutecznie?

Ziołowa pielęgnacja skóry

Cellulit – zmora większości kobiet

Skłonność do cellulitu ma większość kobiet, zarówno tych szczupłych jak i tych z nadwagą. Jeśli jesteś jedną z nich i nie możesz się w żaden sposób pozbyć skórki pomarańczowej, skorzystaj z naszych skutecznych metod:

Jak walczyć z cellulitem

Jak pozbyć się cellulitu domowymi sposobami

Preparaty antycellulitowe – działają czy nie?

Rozstępy – czy jest na nie sposób?

Rozstępy pojawiają się bardzo szybko po nagłym spadku albo wzroście wagi. Mówi się, że pozbycie się ich jest praktycznie niemożliwe. Czy to prawda?

Jak sobie radzić z rozstępami?

Jak się pozbyć rozstępów?

Kilka prostych zabiegów, które możesz wykonać w domu wystarczy, żebyś mogła cieszyć się jędrnym i gładkim ciałem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Warto jest zadbac o swoje ciało,ale trzeba wiedziec tez w jaki sposób to zrobic.Sa bardzo rózne kosmetyki i zabiegi i tak naprawde sa one zalezne od tego jaka mamy skóre i na co konkretnie maja one działac.Ja kiedy miałam problemy z mało jędrną skóra wolałam jednak skorzystac z zabiegu stretchcare-zabiegu ujedrniajacego.Poniewaz po ciązy mój brzuch był tak rozciagniety ze krem niewiele by tutaj pomógł.