akcja, odsłoń ciało fot. materiały prasowe

Odsłoń ciało: Tydzień 3 - Gosia

Hurra! Są już pierwsze efekty!
/ 09.06.2011 15:29
akcja, odsłoń ciało fot. materiały prasowe
Nareszcie! Śmiało już mogę powiedzieć, że widzę pierwsze zmiany w mojej sylwetce, no i przede wszystkim widzę pierwsze rezultaty po zabiegach. Mam już za sobą jeden zabieg Exilis i trzy zabiegi Venus Freeze, po których zaczyna już być widoczna moja talia!!! I chociaż w przypadku osób szczupłych, takich jak ja, trzeba dłużej poczekać na rezultaty, to cieszę się, że zaczęły się one pojawiać, a ja mogę sięgnąć do szafy po bardziej dopasowane ubrania.


Teraz widzę, że sumienne wykonywanie treningów, zabiegi i właściwe odżywianie, to wszystko procentuje. I chociaż wymaga to pewnych wyrzeczeń, systematyczności i czasu, to naprawdę warto. Zauważyłam, że moja kondycja poprawiła się, na czym mi bardzo zależało, ponieważ za chwilę wyjeżdżam w góry i mam w planach bardzo intensywne wędrówki górskie, dlatego trening kardio był strzałem w dziesiątkę!


Jestem już po trzech tygodniach treningów i pracy nad sobą i zachęcam wszystkie dziewczyny, żeby zaczęły uprawiać jakąś aktywność fizyczną. Gwarantuję, ze poczujecie się zarówno fizycznie, jak i psychicznie wyśmienicie, a i wasze ciało na tym skorzysta.