Małgorzata Socha nową ambasadorką Avon

Avon, przy okazji wprowadzenia na rynek nowej wody perfumowanej, nawiązał współpracę z Małgorzatą Sochą. Aktorka, ikona mody i stylu oraz piękna kobieta została nową ambasadorką zapachu Avon Sensuelle. Artystka jest kolejną polską gwiazdą, która dołączyła do grona znanych i cenionych osób, od lat współpracujących z marką.
/ 16.01.2013 09:46

Małgorzata Socha została ambasadorką nowej orientalno-kwiatowo-świeżej wody perfumowanej Avon Sensuelle. Zapach pozwala odkryć zmysłową stronę kobiecości. To  kompozycja łącząca w sobie świeżość bergamotki i słodycz gardenii tahitańskiej. Drewno kaszmirowe dopełnia zapach, nadając mu intrygującego charakteru. Woda adresowana jest do pięknych, pełnych życiowej radości i świadomych siebie kobiet, które realizują się na wielu płaszczyznach życia.

Małgorzata Socha jest kolejną polską gwiazdą, która dołączyła do grona Ambasadorów Avon. Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego Ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka,  laureatka Oscara - Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, modelka i aktorka Milla Jovovich, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. W 2012 roku Avon nawiązał współpracę z polskimi artystami: Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Agustinem Egurrolą. W 2013 roku w tym gronie witamy również Małgorzatę Sochę.

Polecamy: Polskie gwiazdy w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Piękna bo zdrowa”

Źródło: Materiały prasowe Avon