POLECAMY

Jak zimą nadać skórze ciepły koloryt

Marzysz, by zimą mieć apetycznie przyciemnioną skórę? To proste! Możesz jednocześnie opalać i pielęgnować ciało!
Jak zimą nadać skórze ciepły koloryt fot. FREE
Zimą warto skorzystać z dobrodziejstw samoopalacza lub bronzera. Zwłaszcza jeśli natychmiast chcesz się pozbyć zimowej bladości. Wystarczy tylko odrobina jednego z nich, aby blada i szara cera odzyskała słoneczny blask i stała się bardziej promienna.

Idź na całość

Jeśli zamierzasz założyć top lub sukienkę z odkrytymi ramionami i dużym dekoltem, koniecznie nałóż bronzer (lub samoopalacz) na wszystkie odkryte partie ciała: dekolt, ramiona i ręce. Dzięki temu unikniesz nienaturalnego kontrastu między opaloną twarzą a bladym ciałem.

Opalaj stopniowo

Masz więcej czasu, aby dodać skórze słonecznego blasku? Polecamy kremy i balsamy stopniowo opalające. Osiągnięcie pożądanego efektu zajmie kilka dni, ale dzięki temu będzie on bardziej naturalny. Uwaga! Sztuczna opalenizna nie powinna być zbyt mocna. Staraj się nie przyciemniać skóry więcej niż o 2–3 tony.

Unikaj solarium

Korzystanie z nich przyspiesza fotostarzenie skóry, wysusza ją i może spowodować przebarwienia. Jest to opcja bardzo kusząca, ale w dłuższej perspektywie naprawdę się nie opłaca.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)