POLECAMY

Czy wiesz jak skutecznie pokonać pryszcze za niewielkie pieniądze?

Wydajesz dużo pieniędzy na płyny lub maści, które dają marny efekt w walce z pryszczami? Możesz skutecznie zwalczyć krosty za pomocą niedrogich środków. Oto moja rada.
Czy wiesz jak skutecznie pokonać pryszcze za niewielkie pieniądze? fot. Czy.wieszjak.pl

O tej metodzie na zwalczania pryszczy dowiedziałem się od mamy, kiedy chodziłem do szóstej klasy podstawówki. Teraz jestem po technikum i już nie mam problemów z cerą, więc chciałbym się nią podzielić.

Najskuteczniejszą metodą pozbycia się pryszczy jest ich zasuszenie. Większość drogich kosmetyków antybakteryjnych u jednych osób działa, a u jednych nie. Dzieje się tak, ponieważ każdy człowiek w gruncie rzeczy ma inną cerę, tak jak nie ma drugiego człowieka o identycznym ułożeniu linii papilarnych.

Jest jeden specyfik, który działa na każdym rodzaju cery i  do tego kosztuje w granicach 3 zł. Jest nim pasta cynkowa (gęsta konsystencja) oraz maść cynkowa (konsystencja kremu nivea). Wystarczy nią raz dziennie np. przed snem, posmarować pryszcza, a rano już go nie będzie.

Maść jak i pasta maja takie same działanie oraz szybkość działania. Jedyne co je różni to konsystencja. Obydwie są dostępne w każdej aptece bez recepty za około 3 zł. Uwierz mi, że nie ma osoby, której pasta lub masc cynkowa by nie pomogły!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)