POLECAMY

Chroń skórę przed słońcem: Wrażliwa słowianka

Możesz liczyć na ładną opaleniznę, pod warunkiem że będziesz używać kosmetyków z filtrem o wysokim wskaźniku ochrony, a także opalać się krótkimi seriami, powoli przyzwyczajając ciało do słońca.
Chroń skórę przed słońcem: Wrażliwa słowianka fot. ONS
Blondynka lub szatynka z jasną, porcelanową skórą, oczy niebieskie, zielone lub szare, skłonność do powstawania znamion. Jeżeli to ciebie dotyczy, to powinnaś uważać na słońce. Pamiętaj, że podkład lub puder z filtrem nie jest wystarczającą ochroną przed promieniami UV
i może być jedynie jej uzupełnieniem. Kosmetyki z filtrami powinno się nakładać na skórę grubą warstwą i ponawiać aplikację co dwie godziny.

Osoby o wrażliwej skórze, które szybko ulegają poparzeniom słonecznym, mogą się zabezpieczyć, łykając suplementy wspomagające opalanie. Zawarte w tabletkach karotenoidy poprawiają koloryt skóry. Probiotyki pomagają wzmocnić system obronny skóry wystawionej na słońce. Dzięki nim skóra nie jest tak bardzo podatna na poparzenia, a opalenizna ma ładny odcień.Wypróbuj:
Krem odmładzający do twarzy i ciała SPF 30 (Thalgo, 100 ml, 99 zł), Krem do cery wrażliwej SPF 30 (Dermalogica, 50 ml, 202 zł), Krem do ciała SPF 30 (Lancôme, 150 ml, 150 zł).

Który kosmetyk do opalania jest najlepszy? Pytaj i radź na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)