Avon otworzył sklep online

Ruszył właśnie sklep online marki Avon. Fakt ten pewnie ucieszy wszystkie fanki marki, które już teraz na stronie www.avon.pl będą mogły kupować produkty Avon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
/ 31.10.2013 13:22

Jak działa sklep online?

W sklepie internetowym www.avon.pl znajdą się zarówno nowości, zapachy, kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, jak i kosmetyki dla mężczyzn oraz dla dzieci czy dodatki. Dzięki platformie www.avon.pl klienci będą mieli dostęp do nowości i promocji Avon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługą sklepu Avon online zajmie się kilkadziesiąt tysięcy konsultantek, do których będą spływały zamówienia, dzięki czemu każdy klient będzie miał własną dedykowaną osobę do kontaktu.

Początki Avon

W 1886 roku  David McConnell zakłada firmę o nazwie California Perfume Company, która w przyszłości znajdzie się na liście firm Fortune 500. Pierwszą konsultantką zostaje Pani P.F.E. Albee, 50-letnia żona i matka dwójki dzieci, a pierwszym produktem firmy jest woda Little Perfume Dot Set.

Avon dziś

Dziś na całym świecie Avon sprzedaje cztery szminki co sekundę i prawie 2 400 słoiczków kremu Anew co godzinę. Avon to marka z ponad 125 letnią tradycją, działa obecnie na ponad 100 rynkach na całym świecie. W Polsce kilkadziesiąt tysięcy konsultantek każdego dnia dostarcza swoim klientom zamówione produkty. Od października 2013 roku rusza sklep online.

Polecamy: Katy Perry i jej nowy zapach