POLECAMY

Alicja Bachleda-Curuś twarzą nowej linii Lirene design YOUR STYLE!

W czwartek 29 maja w Studio Makata odbyła się konferencja prasowa marki Lirene – wprowadzenie nowej linii do pielęgnacji twarzy dla kobiet po 20-tym roku życia Lirene design YOUR STYLE.
Alicja Bachleda-Curuś twarzą nowej linii Lirene design YOUR STYLE!

Na konferencji prasowej gościem specjalnym była twarz linii Lirene Alicja Bachleda-Curuś, która opowiedziała zebranym licznie dziennikarkom o swoich planach zawodowych oraz o tym, jak pielęgnuje urodę.

Joanna Bąk, brand manager marki Lirene, przedstawiła zebranym atuty nowej linii design Your Style oraz opowiedziała o tym, co nas skłoniło do stworzenia kosmetyków o tej nazwie i dlaczego Alicja–Bachleda Curuś została twarzą nowej linii. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Beata Sadowska, a młody projektant Bartek Michalec przedstawił podczas krótkiego pokazu swoją kolekcję strojów inspirowaną kosmetykami z nowej linii Lirene.

Produkty z nowej kolekcji design YOUR STYLE Lirene oparte są na lekkich, nowatorskich konsystencjach, które zapewniają prawdziwą przyjemność stosowania. Kremy, dzięki delikatnej konsystencji musu oraz perełkom olejku bawełnianego skutecznie nawilżają skórę sprawiając, że staje się ona miękka, delikatna i jedwabista w dotyku. W kolekcji Lirene design Your Style znajdują się: kremowy mus nawilżający, kremowy mus matujący, krem witalizujący, pianka myjąca do twarzy i oczu oraz aksamitny tonik w żelu.



Tagi: Lirene
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
pianka choć łagodna TO BARDZO EFEKTOWNA, zmywa natychmiastowo nawet mocny makijaż wieczorowy. Jest tak dobra że po pierwszym użyciu nie wierzyłam własnym oczom, wystarczyło wmasowanie w twarz niewielkiej ilości. Omijałam okolice oczu a mimo tego po spłukaniu wodą po makijażu nie było śladu!!!!
/10 lat temu
fajny zapach i konsystencja kremu matującego, ale pianka do mycia trche zbyt łagodna jak dla mnie