POLECAMY

Wellaflex Satin Style

Poznaj cztery nowe linie kosmetyków, będące odpowiedzią na główne potrzeby pielęgnacyjne włosów
Wellaflex Satin Style fot. serwis prasowy

W skład nowej kolekcji Wellaflex Satin Style wchodzą:

Stylizacja i Odnowa –  do włosów  zniszczonych

Hydro Style – do włosów suchych i szorstkich

Sensitive – dla wrażliwej skóry głowy

Bardzo Mocno Utrwalająca – zapewniająca bardzo mocne utrwalenie włosom normalnym

Wszystkie linie składają się z lakieru i pianki do włosów oraz pomagają chronić włosy przed promieniami UV.

Wellaflex Stylizacja i Odnowa pomaga poprawić wygląd włosów. Dzięki specjalnej formule odżywczych składników, tworzy na powierzchni włosa warstwę, która zapewnia ochronę przed utratą wilgoci i uszkodzeniami oraz nadaje niezwykłą gładkość. Zawarty w produktach olej jojoba, pod względem chemicznym przypominający naturalne sebum, nawilża i wygładza włosy oraz sprawia, że łatwiej się układają.

Wellaflex Hydro Style z kompleksem Hydroactive nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu się oraz sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku. Wykorzystane w produktach składniki (m.in. betaina i gliceryna znane ze swych nawilżających właściwości) tworzą na powierzchni włosa elastyczny film, który utrwala włosy, a dodatkowo pomaga kontrolować przepływ wilgoci, co przypomina nieco działanie "oddychającej" kurtki przeciwdeszczowej.

Wellaflex Sensitive dla wrażliwej skóry głowy
elastycznie utrwala fryzurę, zmniejszając ryzyko alergii. Substancje zapachowe to najczęstsze alergeny występujące w kosmetykach. Linia Sensitive pozbawiona jest  komponentów zapachowych, przy zachowaniu tych samych, co w pozostałych liniach, składników, gwarantujących elastyczność i maksymalne utrwalenie włosów. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Wellaflex Sensitive zostały potwierdzone dermatologicznie.

Wellaflex Bardzo Mocno Utrwalająca zapewnia bardzo wysoki poziom utrwalenia, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów.

ceny:
Pianka do włosów Wellaflex – ok. 12,99 zł
Lakier do włosów Wellaflex – ok. 12,99 zł

Tagi: Wellaflex
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)