POLECAMY

Nowości Joanna Sensual

Laboratorium Kosmetyczne JOANNA poleca plastry z woskiem do depilacji pach i okolic bikini oraz balsam łagodzący po depilacji.
Nowości Joanna Sensual

POWIEDZ WŁOSKOM: ŻEGNAJCIE!


Laboratorium Kosmetyczne JOANNA poleca dwa nowe kosmetyki z linii Sensual. Plastry z woskiem do depilacji pach i okolic bikini pozwalają skutecznie i bezpiecznie usunąć zbędne owłosienie. Balsam łagodzący pielęgnuje skórę po zabiegu oraz opóźnia odrastanie włosków.

Plastry z woskiem do depilacji pach i okolic bikini dzięki odpowiedniemu rozmiarowi oraz dużej elastyczności idealnie dopasowują się do ciała. Skutecznie i wygodnie usuwają zbędne owłosienie. Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Plastry pozostawiają przyjemny, różany aromat.

Zawartość: sześć podwójnych plastrów oraz oliwka łagodząca. Cena ok. 8 zł


Balsam łagodzący po depilacji zawiera mleczko z awokado oraz ekstrakt z rumianku, które działają nawilżająco i kojĻco. Natomiast wyciąg z egzotycznej rośliny Larrea Divaricata ma właściwości opóźniające odrastanie włosków po depilacji. Balsam sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka, elastyczna i miła w dotyku.

Zawartość 150 g. Cena ok. 7 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)