Jak namalować choinkę na paznokciach? Inspiracje na świąteczny manicure

Choinka na paznokciach: jak zrobić krok po kroku. Inspiracje na modny manicure na święta 2023 fot. Getty Images, Christina Radcliffe
Choinka na paznokciach to jedno z najpopularniejszych świątecznych zdobień. Drzewko możemy namalować na tysiące różnych sposobów, dlatego wśród tak wielu projektów, na pewno znajdziesz taki, który skradnie twoje serce i będziesz chciała przenieść go na swoją płytkę. Odkryj najpiękniejsze pomysły na paznokcie z choinką i zainspiruj się.
Redaktorki Polki.pl / 14.11.2023 12:22
Choinka na paznokciach: jak zrobić krok po kroku. Inspiracje na modny manicure na święta 2023 fot. Getty Images, Christina Radcliffe

Nic tak nie kojarzy się ze świętami, jak choinka, dlatego, jeśli chcesz maksymalnie poczuć ten magiczny klimat, zafunduj sobie też piękne, zielone drzewko na paznokciach. Taki manicure wspaniale będzie współgrał z przytulnymi swetrami i aksamitnymi sukienkami.

Możesz zdecydować się na prosty projekt — namalować choinkę tylko na jednym paznokciu, a na pozostałych zrobić np. świąteczne francuskie końcówki (złote, zielone lub czerwone) albo pójść na całość i zrobić wesoły, uroczy mani z reniferami, śnieżynkami, św. Mikołajem i prezentami.

Spis treści:

 1. Jak zrobić choinkę na paznokciach?
 2. Choinka na paznokciach – inspiracje na świąteczny manicure

Jak zrobić choinkę na paznokciach?

Choinkę na paznokciach możesz namalować na wiele sposobów. Dużo inspiracji znajdziesz na Instagramie, YouTubie i TikToku.

Ciekawymi i łatwymi technikami podzieliły się TikTokerki @coolchange4 i @paintbynaptime. Pierwsza z nich wykonała rysunek na bazie nude, druga na białej. 

Choinka na paznokciach nude

Przygotuj:

 • biały i ciemnozielony lakier,
 • cienki pędzelek.

Choinka na paznokciach nude krok po kroku:

 1. Zanurz pędzelek w zielonym lakierze i namaluj pięć poziomych linii, aby uzyskać stożek.
 2. Następnie, pomiędzy nimi zrób białe linie.
 3. Przejedź pędzelkiem delikatnie po namalowanym rysunku od dołu do góry, aby rozmyć linie.
 4. Na koniec namaluj pień i małą gwiazdkę.
 5. Włóż do lampy, utwardź wzór i pomaluj top coatem.
@coolchange4 Christmas Tree Nails Art 🎄#nails #nailtutorial #gelnails #diynailart #nailart #nailsartvideos #fyp ♬ original sound - myunmo1

 

Choinka na białych paznokciach 

Przygotuj:

 • lakiery: zielony z brokatem, jasnoróżowy, czerwony, złoty;
 • cienki pędzelek.

Choinka na paznokciach krok po kroku:

 1. Zielonym lakierem zrób pionową kreskę.
 2. Następnie domaluj po każdej stronie małe, zielone kreseczki skierowane delikatnie ku górze tak, aby powstawał stożek i utwardź w lampie.
 3. Gdy wyschnie, namaluj bombki (małe kolorowe kropki) i gwiazdkę na czubku.
 4. Utwardź top coatem i gotowe.
@paintbynaptime Let’s trim this tree🎄 Have you tried Christmas tree nails? Mine came to life when I layered a couple green polishes. Thank you to @meganrnails on IG for inspiring this color palette! Isn’t it fun? 😍 Polish is: Pinky: Besties by @oliveandjune Ring: Sea the Beauty by @HUELLA * Middle: ES by @oliveandjune Pointer: Suzi Nails New Orleans by @opi Thumb: Coconut Colada by *@huellabeauty *gifted product #christmasnails #christmastree #christmastreenails #christmasnailart #christmasnailideas #holidaynails #holidaynailart #skittlenails #skittlemani #nailart #nailarttutorial #simplenails #simplenailart #brightnails #cutenails #nailartist #nailinspo #shortnails #naturalnails #shortnaildesigns ♬ Carol of the Bells - Instrumental - Russell Davis & Roy Vogt & Michael Green & Marty Crum & Jeff Kirk & David Angell & Carrie Bailey & Steve Patrick & Nancy Allen & Ginger Newman & Sarah Valley

 

Choinka na paznokciach — inspiracje na świąteczny manicure

Oto kilka inspiracji na modny świąteczny manicure 2023 z choinką w roli głównej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bykaylawatson

 

Czytaj także:
Świąteczne wzory na paznokcie: 11 pomysłów na uroczy manicure
Renifer na paznokciach krok po kroku. Inspiracje na modny, świąteczny manicure
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA