POLECAMY

Pudrowe nowości od Chanel

Odkryj nowy wymiar makijażu. Poznaj Les Beiges od Chanel!
Pudrowe nowości od Chanel fot. serwis prasowy
Les Beiges Chanel to kolekcja pudrów, które podkreślą Twoje naturalne piękno. Peter Philips - Dyrektor Kreacji Makijażu Chanel - stworzył kosmetyki, które mają za zadanie rozświetlić, ożywić cerę i nadać jej zdrowy odcień.
Zależało mi na uzyskaniu wyrafinowanego, widocznego i jednocześnie dyskretnego rezultatu makijażu. Musiałem ominąć pułapkę nadmiaru rozświetlających drobinek i efektu mocnej opalenizny. Przez wiele miesięcy pracowałem z Laboratorium CHANEL, żeby stworzyć odpowiednią gamę beżowych odcieni
- mówi Peter Philips, Chanel

W Les Beiges znajdziesz Open Air Care Complex. Wzbogacony w komórki roślinne kwiatu bawełny i białej róży, kompleks zapewnia każdemu kosmetykowi działanie biomimetyczne. Skóra jest skuteczniej chroniona przed zanieczyszczeniami, odwodnieniem i agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo produkty z tej serii zawierają SPF 15 i ochronę przed promieniowanie UVA.

Les Beiges mają piękne opakowania, które zdobi charakterystyczne logo Chanel. Taki kosmetyk z pewnością warto mieć w torebce. Twarzą kampanii jest Gisele Bündchen.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)