Les beiges chanel, les beiges kolekcja, puder chanel fot. serwis prasowy

Les Beiges Chanel

Odkryj nowy wymiar makijażu. Poznaj Les Beiges od Chanel!
/ 28.02.2013 09:55
Les beiges chanel, les beiges kolekcja, puder chanel fot. serwis prasowy
Les Beiges Chanel to kolekcja pudrów, które podkreślą Twoje naturalne piękno. Peter Philips - Dyrektor Kreacji Makijażu Chanel - stworzył kosmetyki, które mają za zadanie rozświetlić, ożywić cerę i nadać jej zdrowy odcień.
Zależało mi na uzyskaniu wyrafinowanego, widocznego i jednocześnie dyskretnego rezultatu makijażu. Musiałem ominąć pułapkę nadmiaru rozświetlających drobinek i efektu mocnej opalenizny. Przez wiele miesięcy pracowałem z Laboratorium CHANEL, żeby stworzyć odpowiednią gamę beżowych odcieni
- mówi Peter Philips, Chanel

W Les Beiges znajdziesz Open Air Care Complex. Wzbogacony w komórki roślinne kwiatu bawełny i białej róży, kompleks zapewnia każdemu kosmetykowi działanie biomimetyczne. Skóra jest skuteczniej chroniona przed zanieczyszczeniami, odwodnieniem i agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo produkty z tej serii zawierają SPF 15 i ochronę przed promieniowanie UVA.

Les Beiges mają piękne opakowania, które zdobi charakterystyczne logo Chanel. Taki kosmetyk z pewnością warto mieć w torebce. Twarzą kampanii jest Gisele Bündchen.