Rozświetlacz w promocji fot. Adobe Stock

Ten rozświetlacz działa lepiej niż filtry na Instagramie. Kosztuje tylko 20 zł

Rozświetlacz, który daje efekt filtrów dostępnych na Instagramie możesz kupić w drogeriach Kontigo.
Małgorzata Machnicka / 12.02.2020 09:02
Rozświetlacz w promocji fot. Adobe Stock

Większość kobiet nie wyobraża sobie codziennego makijażu bez rozświetlacza. To magiczny produkt, który już za jednym pociągnięciem pędzla potrafi dodać naszej skórze promiennego wyglądu, wyeksponować kości policzkowe i sprawdzić, że twarz wygląda bardziej atrakcyjnie.

Jedne z najbardziej znanych rozświetlaczy to te od marki I Heart Revolution - opakowane w zgrabne, tekturowe opakowanie w kształcie serca. Teraz, tuż przed zbliżającymi się Walentynkami, możesz je kupić sporo taniej.

Rozświetlacze I Heart Revolution w Kontigo

Marki I Heart Revolution nie trzeba przedstawiać - znana jest przede wszystkim z tytułowych rozświetlaczy, ale także z przepięknych palet cieni do powiek.

Rozświetlacz efekt tafli

Wszystkie rozświetlacze, bez względu na kolor, są wypiekane i pozwalają uzyskać niesamowity „efekt tafli". Można nakładać go zarówno na kości policzkowe, jak i nos czy łuk kupidyna.

Większość to jednokolorowe rozświetlacze, ale niektóre z nich zawierają aż 5 różnych kolorów - w zależności od pociągnięcia pędzla, może uzyskać inny efekt na skórze.

Przecenione są wszystkie rozświetlacze, od tych klasycznych po edycje specjalne jak Mermaid's Heart, Dragon's Heart czy Unicorn's Heart oraz wszystkie róże i bronzery w kształcie serca.

Rozświetlacze I Heart Revolution - cena

W regularnej cenie rozświetlacze kosztuję 29,99 zł. Teraz kupisz je za 20,99 zł we wszystkich sklepach stacjonarnych i drogerii internetowej Kontigo. Promocja trwa do 15 lutego 2020r. 

Więcej informacji o promocjach:
Zestaw do hybrydy w Lidlu za 129 zł
Krem, który usuwa niedoskonałości za mniej niż 10 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)