POLECAMY

6 kosmetyków, których powinnaś używać regularnie

Dają znakomite efekty!

Wiele kosmetyków daje zaskakujące rezultaty już po pierwszym użyciu, jednak w przypadku znacznej większości trzeba uzbroić się w cierpliwość. Doskonale rozumiemy, że codzienne wcieranie balsamu do ciała może być uciążliwe, jednak czasem warto zaczekać na efekty. Uwierzcie nam warto!

Te kosmetyki używaj regularnie!

Do tego grona zaliczyłyśmy 6 kosmetyków, które wymagają systematyczności. Po pierwsze balsam antycellulitowy. Przy systematycznym stosowaniu sprawia, że skóra jest gładsza, a cellulit mniej widoczny.

Znakomite efekty daje również odżywka do rzęs. Jednak jeżeli marzą się wam długie, wzmocnione i zagęszczone rzęsy to będziecie musiały chwilę zaczekać. Pierwsze efekty będziecie w stanie zaobserwować po ok. 14 dniach.

Jednym z naszych ulubionych kosmetyków jest serum do twarzy. Same widzimy, że regularne stosowanie daje zaskakująco dobre efekty. W naszych kosmetyczkach znajdziecie produkt z witaminą C i redukujący oznaki starzenia się skóry. Dzięki nim skóra jest promienna, a pierwsze zmarszczki wokół oczu mniej widoczne. Co jeszcze znalazło się w naszym zestawieniu? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

Więcej kosmetycznych hitów:

20 najbardziej znanych kosmetyków na świecie
Kosmetyki, na które wydałybyśmy oszczędności
Kosmetyki, które darzymy sentymentem
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Aby używać tych wszystkich kosmetyków regularnie trzeba być milionerem:)