Znasz już najnowszy trend w urodzie?

Zobacz jak wykonać idealnie nailfie!
Małgorzata Machnicka / 11.01.2016 10:27
Wszystkie wiemy, że teraz większość modowych i urodowych trendów rodzi się na portalach społecznościowych. Od dawna stylizacja paznokci jest tak samo ważna jak fryzura czy makijaż. I właśnie z tego powodu powstał trend "nailfie" - czyli prezentowanie swojego manicure na zdjęciach. Podbija cały Instagram!

Idealnie nailfie w 5 krokach:

  • miejsce - znajdź miejsce z dużą ilością naturalnego światła dziennego. Jego źródło powinno być za tobą, wówczas ręka nie będzie w cieniu i będzie się lepiej prezentowała.
  • tło - to może być dosłownie wszystko, co wyda ci się interesujące – tapeta z nietuzinkowym wzorem, kolorowy papier czy wystawa sklepowa, obok której właśnie przechodzisz. Włącz swoją kreatywność!
  • rekwizyt - wieczorowa kopertówka, owoce, element garderoby lub po prostu butelka lakieru trzymana w dłoni ułoży ją w naturalnej pozycji i automatycznie wysmukli. Urody dłoniom dodaje także biżuteria.
  • poza - zanim jednak zabierzecie się do robienia zdjęć dłoni, unieście je na chwilę do góry. Odpłynie z nich na chwilę krew, co spowoduje, że schowają się widoczne na dłoniach żyłki, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i ... młodszą. Starajcie się też nie napinać mięśni, a jeśli chcecie, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skierujcie palce lekko w dół.
  • zdjęcia - róbcie jak najwięcej zdjęć w różnych ujęciach, układając dłonie na różne sposoby. Pamiętajcie oczywiście o czterech poprzednich zasadach. Dzięki temu spośród zdjęć na pewno szybko wybierzcie te idealne.

Więcej naszych porad:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)