Proste i lśniące włosy dzięki szczotce prostującej

szczotka prostująca philips fot. Materiały prasowe
Lubisz, gdy Twoje włosy są gładkie i proste, ale prostownica to niekoniecznie produkt dla Ciebie? Spróbuj czegoś nowego!
Redaktorki Polki.pl / 10.09.2019 14:51
szczotka prostująca philips fot. Materiały prasowe

Ciesz się naturalnie prostymi, pięknymi i lśniącymi włosami w zaledwie 5 minut dzięki nowej szczotce prostującej Philips. Technologia ThermoProtect, w połączeniu z wyprofilowanymi ząbkami, to gwarancja zdrowych i niepuszących się włosów - bez efektu płaskich, przyklapniętych pasm.

Szczotka prostująca to praktyczna alternatywa wobec klasycznej prostownicy.  Po pierwsze – pozwala wyprostować pasma w kilka minut, po drugie, dodaje im naturalnej objętości bez efektu płaskich, przyklapniętych włosów.

Nowa szczotka prostująca BHH880 marki Philips pozwala uzyskać pożądane rezultaty w zaledwie kilka minut. Szczotka jest płaska i szeroka – jej wyjątkowo duża powierzchnia umożliwia stylizację większej ilości włosów na raz. Szczotka ma też aż 247 ząbków. Ich 3 rodzaje umożliwiają szybkie prostowanie, a 50-sekundowy czas nagrzewania tylko je przyspiesza.

Korzystanie ze szczotki prostującej jest nie tylko szybkie, ale też bezpieczne dla włosów. Powłoka ceramiczno-turmalinowa zapewnia efekt lśniących, gładkich i niepuszących się włosów. Szczotka posiada również technologię ThermoProtect, która utrzymuje stałą temperaturę całej szczotki, zapobiegając przegrzaniu włosów. Dwa ustawienia temperatury (170°C i 200°C) pozwalają najlepiej dostosować temperaturę do Twojego rodzaju włosów.

Szczotka gładko przesuwa się po włosach dzięki środkowym nienagrzewającym się ząbkom, nie wyrywając ich. Kolejne rzędy długich nienagrzewających się ząbków chronią z kolei skórę głowy. Dodatkowo, tył szczotki nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom.

Rekomendowana cena szczotki prostującej Philips to 179 złotych.

Szczotka prostująca Philips cena
fot. materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA