szczotka prostująca philips fot. Materiały prasowe

Proste i lśniące włosy dzięki szczotce prostującej

Lubisz, gdy Twoje włosy są gładkie i proste, ale prostownica to niekoniecznie produkt dla Ciebie? Spróbuj czegoś nowego!
Redaktorki Polki.pl / 10.09.2019 14:51
szczotka prostująca philips fot. Materiały prasowe

Ciesz się naturalnie prostymi, pięknymi i lśniącymi włosami w zaledwie 5 minut dzięki nowej szczotce prostującej Philips. Technologia ThermoProtect, w połączeniu z wyprofilowanymi ząbkami, to gwarancja zdrowych i niepuszących się włosów - bez efektu płaskich, przyklapniętych pasm.

Szczotka prostująca to praktyczna alternatywa wobec klasycznej prostownicy.  Po pierwsze – pozwala wyprostować pasma w kilka minut, po drugie, dodaje im naturalnej objętości bez efektu płaskich, przyklapniętych włosów.

Nowa szczotka prostująca BHH880 marki Philips pozwala uzyskać pożądane rezultaty w zaledwie kilka minut. Szczotka jest płaska i szeroka – jej wyjątkowo duża powierzchnia umożliwia stylizację większej ilości włosów na raz. Szczotka ma też aż 247 ząbków. Ich 3 rodzaje umożliwiają szybkie prostowanie, a 50-sekundowy czas nagrzewania tylko je przyspiesza.

Korzystanie ze szczotki prostującej jest nie tylko szybkie, ale też bezpieczne dla włosów. Powłoka ceramiczno-turmalinowa zapewnia efekt lśniących, gładkich i niepuszących się włosów. Szczotka posiada również technologię ThermoProtect, która utrzymuje stałą temperaturę całej szczotki, zapobiegając przegrzaniu włosów. Dwa ustawienia temperatury (170°C i 200°C) pozwalają najlepiej dostosować temperaturę do Twojego rodzaju włosów.

Szczotka gładko przesuwa się po włosach dzięki środkowym nienagrzewającym się ząbkom, nie wyrywając ich. Kolejne rzędy długich nienagrzewających się ząbków chronią z kolei skórę głowy. Dodatkowo, tył szczotki nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom.

Rekomendowana cena szczotki prostującej Philips to 179 złotych.

Szczotka prostująca Philips cena
fot. materiały prasowe