POLECAMY

Cate Blanchett

Mimo że jest Australijką, dwukrotnie zagrała angielską królową. Jej uroda idealnie komponuje się z kreacjami vintage w stylu dawnego Hollywood, ale Blanchett nie boi się też eksperymentować z futurystycznymi krojami czy awangardowymi dodatkami. Każda jej stylizacja warta jest kopiowania.

„Nie każdemu możesz się podobać, ale niektórych możesz zaskoczyć” – powiedziała kiedyś Cate i trzyma się tej zasady do dziś. Jakie są inne zasady stylu Cate Blanchett?
Nie próbuj zbyt mocno – jeśli masz wymyślną, elegancką suknię, nie przesadź z dodatkami. Zrezygnuj też z mocnego makijażu i fryzury, która wymaga kilku godzin pracy fryzjera.

Nie bój się męskich ubrań – pamiętaj tylko, by złagodzić mocne wrażenie kobiecą fryzurą i delikatną biżuterią. Błyszcz od stóp do głów – cekiny, srebrne tkaniny, połyskujące aplikacje – wszystkie są dozwolone. Naszyjniki i wielkie kolczyki nie są wtedy już konieczne. Przekonaj się do monochromatycznych zestawień – czernie i szarości, neutralne barwy, czerwienie. Okulary typu awiator są absolutnie niezbędne. Na każdą okazję.

Galeria

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)