Idealny prezent dla włosomaniaczki? To urządzenie sprawdzi się na gwiazdkę!

piękne włosy fot. Materiały prasowe
Co podarować osobie, która interesuje się tematyką włosów lub bardzo o nie dba? W tym roku postaw na przydatny sprzęt, który ułatwi codzienną stylizację i jednocześnie pozytywnie wpłynie na kondycję włosów.
piękne włosy fot. Materiały prasowe

Święta już niebawem, a wraz z nimi grudniowe dylematy. Co podarować najbliższym? Czasem masz wrażenie, że mają już wszystko lub że zrealizowałaś większość swoich pomysłów w ubiegłych latach? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając świąteczne prezenty oraz czego kategorycznie unikać. 

Jak wybrać świąteczny podarunek?

fot. Adobe Stock

Magia świąt to nie tylko choinka, dekoracje czy "Last Christmas". To przede wszystkim wspólnie spędzony czas, pełen ciepła i serdeczności. To też prezenty — najlepiej dawane prosto z serca. O czym pamiętać, wybierając gwiazdkowy podarunek?

1. Coś spersonalizowanego

Zastanów się, co pasuje do osoby, której chcesz zrobić niespodziankę. Miłośniczce włosów podaruj coś, co pomoże jej w pielęgnacji.

2. Coś przydatnego

Są takie podarunki, które zaraz po świętach lądują wśród "rzeczy raczej niepotrzebnych". Dobrze by było, gdyby świąteczny prezent się tam nie zjawił. Wybierz więc coś funkcjonalnego i realnie potrzebnego.

3. Coś, czego osoba obdarowywana jeszcze nie ma, ale chce mieć

Może wiesz, że bliska ci osoba marzy o jakimś urządzeniu, ale z pewnych względów jeszcze go nie ma. Jeśli posiadasz taką wiedzę, to warto ją dobrze wykorzystać, wybierając "to coś" na prezent.

4. Coś, co sprawi radość

O to przecież chodzi w dawaniu prezentów. To one mają wywołać uśmiech.

5. Coś, czego nie ma na czarnej liście

Stwórz zestawienie prezentów zakazanych. Co powinno się na nim znaleźć? Przedmioty, które dana osoba już ma lub dostała w ubiegłych latach, a także wszystko to, czego nie lubi i zdecydowanie nie chce mieć. 
 
Jeśli twoja mama, siostra, przyjaciółka lub sąsiadka to typ włosomaniaczki, to postaw na przydatne urządzenie, które z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzy.
 

Suszarka Philips 7000 jak prezent świąteczny 

fot. Materiały prasowe

To nie tylko urządzenie. Suszarka Philips 7000 to synonim lśniących włosów pod ochroną.
  • Włosomaniaczki z pewnością docenią to, że suszarka wzmocni blask kosmyków i ochroni je przed przegrzaniem. Co więcej — profesjonalne rezultaty będą widoczne niemal od razu.
  • W urządzeniu wykorzystano technologię ThermoShield Advance, dzięki której przegrzanie włosów podczas suszenia jest niemożliwe. Jonizacja zapobiega puszeniu i chroni przed promieniowaniem UV, co pozytywnie wpływa na strukturę włosów i finalny wygląd fryzury.
  • Dzięki aż 8 ustawieniom temperatury łatwo można wybrać odpowiednie parametry. Za to koncentrator i dyfuzor sprawią, że możesz układać włosy tak, jak sobie wymarzysz. 
  • Urządzenie zmniejsza zużycie energii nawet o 22% i jest ultralekkie — waży jedynie 465 g, więc śmiało można zabrać je na wakacje, czy wyjazd. 
 
Do prezentu możesz dodać ulubione kosmetyki do pielęgnacji włosów lub wymarzone akcesoria, typu opaska lub satynowy wałek do kręcenia włosów. 
 
 
 
 
 
 
Tagi: prezent

Redakcja poleca

REKLAMA