Prezenty gwiazdkowe dla romantyczki - pomysły 2018

Zobacz, co możesz kupić kobiecie o romantycznym usposobieniu!
Magdalena Bury / 18.10.2018 06:00

Zobacz nasze propozycje prezentów dla romantyczki!

Sprzątanie całego domu, mycie okien, w końcu kupno choinki. Tak w większości domów wygląda przedświąteczna gonitwa. W wielu przypadkach na wybór trafionego prezentu dla ważnych osób brakuje czasu. W efekcie wydajemy pieniądze na coś, co okazuje się bezużyteczne.

Twoja ukochana, przyjaciółka bądź siostra większość jesienno-zimowych wieczorów spędza nad książką, zawinięta w koc i z kubkiem gorącego kakao w dłoni? W kinie wybiera tylko dramaty lub komedie romantyczne? Wzrusza się, gdy widzi szczeniaka? To romantyczka!

Jaki powinien być idealny prezent dla romantyczki? 

Kobieta o romantycznym usposobieniu uwielbia klasykę. Dobrym wyborem będzie więc złota bądź srebrna biżuteria, perfumy o wyrazistym zapachu, świece, książki lub kosmetyki (i to nie tylko takie z górnej półki!).

Skąd wiem, co dla romantyczki będzie najlepsze? Sama nią jestem! ;)

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/26.11.2018 19:54
mnie każdy prezent ucieszy chociaż najbardziej bym chciała, żeby chłopak zabrał mnie do wielkopolski do symulatora lotów. Słyszałam, ż warto jechać i polatać
/17.12.2016 09:10
Też bym chciała, żeby Mikołaj zastanowił się trochę, co chcę dostać;) Moje ulubione perfumy i np. dobrą książkę?:) Słyszałam, że świetna jest ostatnia powieść Katarzyny Michalak "Leśna Polana" i bardzo chętnie ją przeczytam :) Mikołaju, czytasz?:))
/04.12.2016 23:03
Mam nadzieję, że mój święty mikołaj wpadnie na to, a jak nie to sama siebie obdaruję takim pięknym zestawem :)