POLECAMY

Jak pielęgnować usta? Przeczytaj nasze porady!

Jak dbać i pielęgnować usta aby były kuszące? Co zrobić aby pomadka ładnie się na nich prezentowała? Sprawdź!
Jak pielęgnować usta? Przeczytaj nasze porady! fot. Fotolia
Nie zapominaj o nich! Jeśli chcesz aby pomadka ładnie się prezentowała musisz poświęcić im chociaż 5 minut raz w tygodniu. Zapewniam Cię, że nie będzie to zmarnowany czas.

1. Balsam


Usta posiadają cienki naskórek, który trzeba odpowiednio nawilżyć inaczej będą przesuszone. Dlatego noś w torebce balsam lub pomadkę ochronną. Najlepiej gdy zawiera ona filtry UV.

2. Peeling


Przynajmniej raz w tygodniu zafunduj im masaż połączony z peelingiem. Nasze usta naturalnie posiadają różowy kolor dzięki naczyniom krwionośnym. Zatem aby usta nie były blade należy pobudzić ich mikrokrążenie krwi. Do masażu użyj peelingu enzymatycznego. Możesz też wykonać masaż używając do tego cukru lub szczoteczki do zębów. Następnie nałóż na usta maseczkę z kremu nawilżającego lub miodu. Jest to miły i słodki zabieg. Zapamiętaj będąc na mrozie nigdy nie oblizuj ust mogą wtedy stać się szorstkie i szybko wysychać.

3. Zabiegi rewitalizujące


Idealnym sposobem na spierzchnięte usta są zabiegi, które przy pomocy kwasu rewitalizują je i odmładzają. Dodatkowym efektem jest minimalne ich powiększenie. Dzięki wstrzyknięciu specjalnie opracowanych kwasów usta nabierają naturalnej objętości i miękkości.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)