Zielone przedwiośnie

Wiosna tuż, tuż... ale niecierpliwym polecamy wiosenne dekoracje, które przyspieszą jej nadejście...
/ 22.02.2008 09:53
Zielone przedwiośnieCzas pędzi nieubłaganie. Dopiero mieliśmy Boże Narodzenie, już dawno po Walentynkach i wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc – wiosenne, kolorowe, radosne Święto. Póki co, przedwiośnie, choć nie wygląda ono tak jak na pięknych, prasowych ilustracjach, ale przecież możemy mu pomóc – zaprośmy wiosnę do domu.

Zieleń jest kolorem nadziei i rozpoznawczą barwą wiosny. Odświeżająca i energetyczna potrafi wprowadzić w dobry nastrój, a przede wszystkim zawsze działa uspokajająco. Dobrze prezentuje się w wielu zestawieniach. Z żółcieniami i oranżami tworzy niezawodną, energetyczną i pobudzającą mieszankę, a z barwami ziemi – beżami i brązem tworzy ponadczasowy, elegancki klimat.

Wystarczy kilka dodatków, żeby całkowicie odmienić nasze wnętrze. Zieleń na pewno poprawi nam nastrój i sprawi, że poczujemy wiosnę, nim ona sama się zjawi.

Liściaste motywy na talerzach i półmiskach. Wazony z akcentem świeżej trawy, a także poduszki, pojemniki i ozdoby pełne nadziei i wiosennej radości.

Karolina Małgorzata Górska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)