Modne mieszkanie dwupoziomowe

Nowoczesne, pogodne i funkcjonalne, to kilka cech idealnie urządzonego wnętrza.
/ 01.09.2011 07:34

Nowoczesne, pogodne i funkcjonalne, to kilka cech idealnie urządzonego wnętrza. 

Zapraszamy do mieszkania, które inspiruje radosna paleta barw. Lokum na poddaszu zostało tak zorganizowane i urządzone, aby pomieścić wiele niezbędnych sprzętów. Głównym założeniem było ożywienie niechcianego strychu i zamienienie go w odrobinę luksusowe wnętrze.

Trzeba przyznać, że efekt jest ogromnie satysfakcjonujący. Jasne mieszkanie, niezwykle kobiece i przestronne. Strukturę pomieszczenia podzielono na dwa poziomy.

Na niższym znajduje się salon z kuchnią i toaleta. Drugi poziom jest znacznie bardziej zróżnicowany. Posiada kabinę prysznicową obok łóżka, duże okno dachowe i taras.

Biel, drewno i nowoczesne sprzęty budują cały klimat we wnętrzu. Przestronna kabina prysznicowa nie powoduje wizualnych ograniczeń przestrzennych. Rezygnacja z brodzika sprawiła, że część kąpielowa zyskała bardziej monochromatyczny charakter. 

W sypialni połączono odcienie różu z czerwienią. Duże białe storczyki po obu stronach łóżka potęgują bajeczny klimat. Brak ścianek działowych sprawia, że pomieszczenie wydaje się naprawdę duże. 

Pełne pozytywnych wibracji miejsce zachęca do sąsiedzkiego odwiedzania. Zapraszamy wszystkie panie na aromatyczną kawę. 

fot. Freshome