Co najczęściej szpeci nasze mieszkanie?

Kupiłaś nowe meble i pomalowałaś ściany, a twoje mieszkanie nadal nie wygląda tak, jak sobie wymarzyłaś? Sprawdź, jakie błędy popełniasz podczas urządzania wnętrza i co prawdopodobnie szpeci twoje mieszkanie.

Zobacz, co w twoim mieszkaniu może powodować, że nie wygląda tak, jak sobie wymarzyłaś i psuje efekt całego remontu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/4 miesiące temu
Wszystko, co tu opisane, to kwestia gustu. Zjeżyłam się już na początku, bo podobają mi się TYLKO dywany we wzorki, żadnych prostych i jednolitych. Tak naprawdę ten sam dywan czy kanapa mogą bardzo dobrze lub źle wyglądać w zależności od tego, jak urządzona jest reszta pokoju. Nieumiejętnie dobrane "modne" elementy dadzą brzydki efekt tak czy siak. No i przede wszystkim: ładna przestrzeń to czysta przestrzeń. Bez względu na styl.
/6 miesięcy temu
Moim zdaniem to akurat jest kwestia gustu. Jedni mogą lubić takie "staroświeckie" meble, a inni nie. Moim zdaniem najgorszy jest brud i bałagan, nieporządek.
/6 miesięcy temu
Chyba nic bardziej nie szpeci domu/mieszkania, niż brud. I nawet nie chodzi mi tutaj o lekki bałagan, ale ewidentnie zaniedbany dom. Kupując mieszkanie na osiedlu Bliski Tarchomin w Warszawie, nie mieliśmy zbyt wielu wolnych środków. Zainwestowaliśmy w dobrej jakości sprzęt AGD i RTV, więc na meble pozostało niewiele środków. Urządziliśmy się w popularnej sieciówce, niektóre meble (fotele, stolik kawowy) dostaliśmy od rodziców. Przemalowaliśmy, zmieniliśmy tapicerkę i jest mega klimatycznie. Według mnie najważniejsze jest to, aby było czysto i przestronnie, a akurat mieszkania na bliskiebemowo . com są jednymi z lepiej zaprojektowanych.
POKAŻ KOMENTARZE (3)