Wnętrzarski hit: gres w salonie

Zobacz inspiracje - przepiękne wnętrza!

Gres w salonie - inspiracje
Esencję elegancji stanowi połączenie prostoty oraz piękna. To najdoskonalsze pochodzi z natury, która pozostaje wciąż poszukiwaną inspiracją. Motyw trawertynu do złudzenia przypomina naturalny, przecięty blok kamienny, w okazałym formacie.

Płytki wielkoformatowe są coraz chętniej i częściej wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Tworzą jednolitą powierzchnię, najlepiej sprawdzają się więc na dużej przestrzeni. Tak urządzone pomieszczenie sprawia wrażenie przemyślanego, wykończonego z dużą dbałością o szczegóły – wyjaśnia Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Aby w pełni wykorzystać nietypowy format, salon nie powinien zostać przytłoczony zbyt wieloma dodatkami czy meblami. Warto sięgnąć po wyraziste akcenty dekoracyjne np. oryginalne czy ciekawe oświetlenie. Zestawiając gres w ciepłym odcieniu beżu z naturalnymi materiałami, takimi jak cegła czy drewno, możemy także stworzyć przyjemną, kameralną atmosferę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Bardzo mi się podobają takie pomysły wykończenia ścian. Sama myślę co zrobić u siebie, bo remontu dawno nie było, a zmiany by się przydały. Ostatnio u znajomej widziałam stiuk wenecki. Maksymalnie mnie oczarował, pokój zrobił się dzięki niemu taki stylowy i nabrał klasy. Pomysłów dużo, jakoś muszę je poukładać i do dzieła!