POLECAMY

Modne wnętrza w odcieniach szarości

Chłodna i stonowana czy ciepła i nasycona?

Szarość na dobre zagościła we wnętrzarskich trendach, rozprzestrzeniając się w pełnym spectrum odcieni i odmian. Może być chłodna i stonowana, ale także ciepła i nasycona. Może skupiać na sobie niepodzielną uwagę, ale także stanowić tylko tło dla innych koncepcji stylistycznych. Jedno pozostaje niezmienne - wnętrza z kolorem szarym, kojarzą się ze spokojem, przestrzenią i równowagą.

Szarości we wnętrzu

Wielkomiejski charakter wnętrza utrzymanego w loftowym stylu nie jest zarezerwowany jedynie dla przestronnego, reprezentacyjnego salonu czy nowoczesnej, minimalistycznej łazienki. Z powodzeniem możemy go zastosować także w kuchni, jadalni czy też pokoju nastolatka. Surowy wystrój idealnie sprawdzi się w młodzieżowym wydaniu.

Aranżując pokój starszego dziecka w stylu loftowym warto zastosować klika wyrazistych dodatków. Sprawdzą się tu plakaty ulubionych zespołów czy drużyn lub nowoczesne dodatki w intensywnych kolorach, także te podświetlone za pomocą pasków ledowych. Nadadzą energii wnętrzu utrzymanemu w szarej tonacji – radzi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Na podstawie materiałów prasowych firmy CeramsticZobacz inne ciekawe artykuły:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)