Wnętrzarski hit: łazienki z tapetą! Zrób sobie salon SPA we własnym domu!

Tapeta w łazience - czy to ma prawo się udać? Oczywiście! Co więcej - to rozwiązanie nie tylko piękne, ale także niezwykle praktyczne. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rodzaj tapety, a w ciągu jednego dnia zamienisz nudną łazienkę w prawdziwy salon SPA!
Weronika Kwaśniak / 10.01.2015 11:00

Któż z nas nie zastanawiał się nad tym, co zrobić, by we własnym domu choć przez chwilę poczuć się jak w ekskluzywnym salonie pielęgnacyjnym? Idealnym miejscem, mogącym pełnić tę funkcję, może stać się właściwie zaaranżowana łazienka, która połączy w sobie walory funkcjonalnego użytkowania ze strefą komfortu. Standardowe wykończenie kafelkami coraz częściej ustępuje miejsca nowoczesnym rozwiązaniom, jakimi są fototapety.

Tapety łazienkowe - szybki remont

W dobie wszechobecnego pośpiechu, zapewne każdy życzyłby sobie, aby odnawianie mieszkania odbywało się szybko i bezproblemowo. W przypadku pomieszczeń łazienkowych jest to jednak szczególnie trudne.

Remonty łazienek nie należą do najłatwiejszych, a wszystko za sprawą trudnych do wymiany płytek ściennych. Montaż fototapet nie wiąże się jednak z uciążliwym hałasem, wszechobecnym kurzem i gruzem. Utrzymanie porządku podczas prac remontowych jest zatem niezaprzeczalną zaletą dekoracyjnych elementów ściennych.

Pachnąca łazienka... Jak sprawić, by zawsze było w niej przyjemnie?

Efektem pracy możemy cieszyć się niemal natychmiast, gdyż jedyną czynnością jaką musimy zrobić jest położenie kleju na powierzchnię ściany.

Zobacz, jak pięknie może wyglądać tapeta w łazience! Aż chce się zamknąć w niej na długie godziny, by rozpieścić ciało i zmysły... 

Na podstawie materiałów prasowych firmy Redro

Zobacz więcej na temat łazienek:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)