POLECAMY

TOP 5 na lipiec - wybór redaktor działu Fitness

Jakie produkty wybrałam tym razem?
TOP 5 na lipiec - wybór redaktor działu Fitness kolaż Polki.pl

Mam bzika na punkcie zdrowego jedzenia. Codziennie chodzę z pojemnikami wypchanymi jedzeniem, staram się jeść urozmaicone i pełnowartościowe posiłki. Z ogromną przyjemnością poznaję wszystkie nowinki i jeszcze chętniej je próbuje.

Chcesz schudnąć? Wykonuj trening TRX! Jest niepozorny, ale dają niezły wycisk...

1. Baton Urwis Bananowy Zmiany Zmiany, cena, ok. 4,50 zł

Pyszna i zdrowa przekąska, która składa się w 100% z naturalnych składników - banany, daktyle, orzechy nerkowca, orzechy brazylijskie. Nie zawiera cukru, syropów, słodzików, konserwantów i polepszaczy.

2. Strój kąpielowy Coastal, cena, ok. 350 zł

To polska marka, którą założyły dwie przyjaciółki. Dziewczyny tworzą stroje kąpielowe, które cieszą oko i sprawdzają się podczas wszystkich form aktywnego spędzania czasu. Inspiracje czerpią z podróży, sportu i niekończącej się miłości do wody.

3. Blender Blend-Active Pro Breville, cena, ok. 299 zł

Uwielbiam koktajle! Miksuje ulubione owoce z mlekiem, sokiem lub wodą  i zabieram ze sobą do pracy. Blender Breville ma w komplecie bidon, który mogę wrzucić do torby i nie muszę przelewać gotowego koktajlu do innego naczynia. Dla nie bomba!

Dieta sokowa ma odchudzać i oczyszczać z toksyn? Sprawdź, jak jest naprawdę!

1. Baton Urwis Bananowy Zmiany Zmiany, cena, ok. 4,50 zł; 2. Strój kąpielowy Coastal, cena, ok. 350 zł; 3. Blender Blend-Active Pro Breville, cena, ok. 299 zł; 4. Różowa bluza do ćwiczeń H&M, cena, ok. 99,90 zł; 5. Buty do biegania All Terrain Super 3.0 Reebok, cena, ok. 449 zł

 4. Różowa bluza do ćwiczeń H&M, cena, ok. 99,90 zł

Jeszcze kilka lat temu nie zwracałam uwagi na swój wygląd w czasie ćwiczeń. Dopiero teraz wiem, że to jak wyglądam, ma wpływ na efektywność treningu i moją motywację. To może wydawać się zabawne, ale tak jest. Dlatego, nawet gdy idę biegać, staram się wybierać ubrania, w których czuję się i wyglądam dobrze.

5. Buty do biegania All Terrain Super 3.0 Reebok, cena, ok. 449 zł

To buty dla wszystkich osób lubiących bieganie w trudnych warunkach. Sprawdzają się doskonale na leśnych bezdrożach, błocie i wodzie. Ma niezwykle przyczepną podeszwę i technologię odprowadzającą wodę. Oddychająca, bezszwowa cholewka chroni stopy i zapewnia swobodę ruchów.

Jazda na rolkach to ogromna frajda dla duszy, ale niezły wycisk dla ciała. Dlaczego?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!