POLECAMY

Ten gadżet do ćwiczeń zmieści się w każdej torebce! Poznaj najlepsze pomysły na trening z taśmą mini band

Jedna mała taśma, a setki możliwości! Zobacz, jakie ćwiczenia wysmuklające możesz wykonywać przy użyciu mini band.
Agata Bernaciak / 9 miesięcy temu

Taśma mini band podbiła serca kobiet na całym świecie. Zastanawiacie się dlaczego? Odpowiedź jest prosta - nic nie waży, zmieści się w każdej torebce, a ćwiczenia przy jej użyciu dają niesamowite efekty!

Jeśli nie macie pojęcia, jak ćwiczyć z mini band, koniecznie obejrzyjcie nasze video. Trenerka fitness Justyna Podobińska pokaże wam aż 11 najlepszych propozycji, które możecie wykonywać w każdym miejscu i o każdej porze. Do dzieła!

Świat oszalał na jego punkcie! Jak wykonać trening animal flow?

Jak ćwiczyć z taśmą mini band? 11 najlepszych propozycji

Przede wszystkim wybierając taśmę zwróć uwagę na to, dla kogo jest przeznaczona - czy dla osób początkujących, czy dla zaawansowanych miłośników treningów siłowych. Na początek warto zainwestować w tą, którą łatwiej rozciągnąć - wtedy będziesz w stanie zrobić określoną liczbę serii i powtórzeń. Dopiero z czasem wymień mini band na taki, który jest przeznaczony dla osób zaawansowanych.

Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć, zrób sobie miejsce na podłodze w domu i puść nasz film. Justyna krok po kroku opowie i pokaże ci, jak zakładać gumę, jak ją rozciągać i na co zwracać uwagę w trakcie poszczególnych ćwiczeń. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że wykonujesz je prawidłowo. Choć na filmie cały trening wygląda bardzo niepozornie, uwierz nam na słowo - po kilku minutach zaczną palić cię mięśnie. Jesteś gotowa? Zatem zaczynamy!

Jak nauczyć się i poprawnie wykonywać pompki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
AA tam jak człowiek chce ćwiczyć i schudnąć to nie potrzebuje żadnych super gadżetów. Wystarczą chęci, chociaż ta taśma raczej droga nie jest więc jak najbardziej na plus dla mnie. Do tego jeszcze IQgreen na podkręcenie metabolizmu i można ruszać w bój.
/8 miesięcy temu
To ja wolę klasyczną siłównię z pełnym wyposażeniem i zastosowac Largomass.