Pomysł na krótkie włosy

Wypróbuj połącznie: krótkie włosy i długa grzywka. Najlepiej tak długa, żeby aż wchodziła na oczy. Zawsze możesz zaczesać ją na bok.

Elisha Cuthbert
fot. ONS

Uroda
Oceń zdjęcie 1 głos
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2013.01.24 18:01
BARDZO FAJNA FRYZURKA, JA JESTEM OBCIETA PODOBNIE, ŁATWO SIE UKŁADAJA I MOŻNA JE UKŁADAĆ NA WIELE SPOSOBÓW, BEZ PROBLEMU. NIE WIEM DLACZEGO NIEKT€RE KOBIETY UPIERAJĄ SIE PRZY DŁUGICH WŁOSACH-ULIZANYCH NAJCZESCIEJ W NUDNY KUCYK.
Cuthbert2011.01.27 17:37
Ona jest ładna wogle; a szczególnie w teledysku : tim berg. EXXXtra piosenka. Miała śliczne włosy i postopniowane. Po co ścinała?? mogła ściąć chociaż troche ale nie aż tak. khkkhkhkh!!!!bleaaa!!!!.... ochyda. Ja nigdy bym sie tak nie ścieła!!!!! miała przepiękne włosy. A to ją pobrzydza tak samo jak Emme Watson. Żal.pl
2008.12.25 15:19
zgadzam się... kosmetyk świetny. Przed myciem głowy, postanowiłam wypróbować dopiero niedawno zakupiony żel. Jak wymodelowałam sobie nim fryzurkę, to aż szkoda mi było myć głowę ;) po 1 nie przetłuszcza włosów. Robią się nawet bardziej puszyste (ale nie napuszone) i można nim ładnie "wykończyć" - wymodelować fryzurkę. Dodam jeszcze, że mam bardzo krótkie włosy, unoszone z tyłu.
kira2008.02.19 21:19
Uzywałam i szczerze polecam. I co wazne nie przetłuszcza włosów. Przynajmiej moich ;)
Raport specjalny