Pomysł na krótkie włosy

Wypróbuj połącznie: krótkie włosy i długa grzywka. Najlepiej tak długa, żeby aż wchodziła na oczy. Zawsze możesz zaczesać ją na bok.

ładowanie... Elisha Cuthbert
fot. ONS

Elisha Cuthbert kosmetyk do włosów kosmetyk do włosów kosmetyk do włosów kosmetyk do włosów
kosmetyk do włosów
Uroda
Oceń zdjęcie 0 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2013.01.24 18:01
BARDZO FAJNA FRYZURKA, JA JESTEM OBCIETA PODOBNIE, ŁATWO SIE UKŁADAJA I MOŻNA JE UKŁADAĆ NA WIELE SPOSOBÓW, BEZ PROBLEMU. NIE WIEM DLACZEGO NIEKT€RE KOBIETY UPIERAJĄ SIE PRZY DŁUGICH WŁOSACH-ULIZANYCH NAJCZESCIEJ W NUDNY KUCYK.
Cuthbert2011.01.27 17:37
Ona jest ładna wogle; a szczególnie w teledysku : tim berg. EXXXtra piosenka. Miała śliczne włosy i postopniowane. Po co ścinała?? mogła ściąć chociaż troche ale nie aż tak. khkkhkhkh!!!!bleaaa!!!!.... ochyda. Ja nigdy bym sie tak nie ścieła!!!!! miała przepiękne włosy. A to ją pobrzydza tak samo jak Emme Watson. Żal.pl
2008.12.25 15:19
zgadzam się... kosmetyk świetny. Przed myciem głowy, postanowiłam wypróbować dopiero niedawno zakupiony żel. Jak wymodelowałam sobie nim fryzurkę, to aż szkoda mi było myć głowę ;) po 1 nie przetłuszcza włosów. Robią się nawet bardziej puszyste (ale nie napuszone) i można nim ładnie "wykończyć" - wymodelować fryzurkę. Dodam jeszcze, że mam bardzo krótkie włosy, unoszone z tyłu.
kira2008.02.19 21:19
Uzywałam i szczerze polecam. I co wazne nie przetłuszcza włosów. Przynajmiej moich ;)
Raport specjalny