Polki.pl
kom. (16)

Tortilla na cztery różne sposoby

Strona 1 z 5

Kochamy fast foody i jednocześnie ich nienawidzimy. Uwielbiamy ich smak, ale ciągle martwimy się ich wysoką kalorycznością i małymi walorami odżywczymi. Co zatem zrobić, by móc bez wyrzutów sumienia jeść ulubione hamburgery, tortille i kebaby? Spróbować je przyrządzić w domu. Odrobina naszej wyobraźni sprawi, że wyczarujemy naprawdę pyszne dania fast foodowe, które będą nie tylko smaczne, ale co najważniejsze, zdrowe.

Oczywiście nie jesteśmy zagorzałymi wrogami fast foodów i lubimy od czasu do czasu zjeść, cheeseburgera, frytki czy soczyste skrzydełka w popularnych szybkich restauracjach, ale przekonaliśmy się, że domowy fast food może być równie smaczny, bardzo zdrowy i zdecydowanie tańszy. Domowe posiłki mają tą przewagę nad posiłkami kupionymi "na mieście", że dokładnie wiemy co się w nich znajduje i tym samym składniki wysokokaloryczne, czy mniej zdrowe możemy zastąpić wartościowszymi odpowiednikami.

Tortilla na różne sposoby - Domowy fast food

Zaczynamy więc nasze gotowanie. Dziś serwujemy tortille w różnych wariantach. Wszystkie są szybkie i proste w wykonaniu. I bardzo smaczne.

Jak zawinąć tortillę?
Tortille mogą być zwinięte z farszem w rulon lub składane, tak jak dobrze znane nam naleśniki. Najpopularniejszym sposobem złożenia jest tzw. koperta. Nałóż farsz na środek, zostawiając kilkucentymetrowe wolne brzegi, zwiń lewą i prawą stronę tortilli do środka a następnie zawiń tortille w rulon.  • 1
  •   z 5 

Oceń 3,33 / 6

Jak wybrać mikser i blender?

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Gotuj z Polki.pl

Skomentuj Tortilla na cztery różne sposoby

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Tortilla na cztery różne sposoby

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl