Podwójna ciągła, czyli eyeliner nieco inaczej

Nie przewidziało Ci się - na jej powiece naprawdę są dwie linie. Szokujące? Być może. Intrygujące? Jak najbardziej!

fot. FREE

Dopiero, co nauczyłaś się poprawnie rysować eyelinerem na powiece jedną prostą linię, a tu.... trzeba opanować sztukę malowania dwóch? Spokojnie - ta umiejętność na pewno się przyda. A tym razem jednak naprawdę warto wiedzieć, jak to się robi. Dwie linie wyglądają bowiem niezwykle intrygująco i stanowią oryginalną propozycję makijażu na wieczorne wyjście.

Tzw. "jaskółki" nadają oku seksowny, koci kształt. A w liczbie podwójnej efekt jest jeszcze mocniejszy! Aby zrobić taki makijaż oczu, narysuj najpierw zwykłą kreskę. Następnie bardzo ostrożnie - dorysuj na linii przy końcu i na ukos dwie małe kropki, które wyznaczą drugą linię. Potem wystarczy je tylko połączyć. I pamiętaj tu liczy się precyzja w przeciwnym wypadku będziesz musiała zaczynać od początku!


Podwójne kreski narysowane eyelinerem mogą być cieńsze, wtedy efekt będzie subtelniejszy, lub grubsze - będzie bardziej wyraziście i sexy. Przy podwójnych liniach zrezygnuj jednak z mocniejszego zaznaczania ust - pomadka w beżowym kolorze w zupełności wystarczy.

Jeśli masz wprawę w posługiwaniu się eyelinerem sięgnij po kosmetyk we flamastrze, np. Estee Lauder Quick Thick Eyeliner. A gdy brak Ci zdolności makijażowych... wykorzystaj gotowe naklejki - te z podwójną linią kupisz w perfumeriach Sephora!

Bądź naturalna: zobacz, jak zrobić flash make up!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
Gość/3 lata temu
- Coś fantastycznego!!! :) No sesja nie z tej ziemi, pinwzaoe! Niesamowicie inspirująca, wbrew temu co widać na zdjęciach niezwykle wiosenna hehe i kolorowa! Cudo, cudeńko! :) Przysłowiowy majstersztyk! :)