POLECAMY

Makijaż karnawałowy

Marzy Ci się zmysłowe spojrzenie? Może warto pomyśleć o sztucznych rzęsach? Dzięki nim makijaż oka będzie prezentował się nienagannie. Nie bój się po nie sięgać. Zobacz naszą galerię, która proponuje bardzo oryginale makijaże karnawałowe z użyciem sztucznych rzęs.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 lat temu
Ja zawsze nie mam odwagi by zrobić sobie taki odważny makijaż, który by świecił się i połyskiwał. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez podkreślenia oczu. Podobają mi się takie stałe kreski w linii rzęs. zastanawiam się czy przy okazji karnawału nie skusić się na makijaż permanentny oczu. Zwłaszcza, że znalazłam dość dobrą cenę tego zabiegu w warszawskim instytucie urody New Look. Co myślicie, czy w powszedni dzień taki makijaż nie wygląda zbyt ostro?
/7 lat temu
Mnie rowniez sie strasznie podobaja! Moim marzeniem jest miec sztuczne rzesy! Nie podoba mi sie jedynie to, że lepiej ich wtedy nie tuszować i nie masz pewnosci ile wytrzymaja. Jednorazowe sa fajne ale na jedna karnawalowa impreze. Ja bym chciala na caly karnawal :)
/7 lat temu
Makijaże są bardzo oryginalne i dla bardzo odważnych kobiet. Nie wiem czy odważyłabym się na coś takiego. Ale z drugiej strony kusi mnie. aby wyglądać inaczej niż codziennie.