4 sposoby na sińce pod oczami

To zmora wielu kobiet. Podkrążone oczy sprawiają, że wydajesz się starsza, bo twoja twarz ma zmęczony wygląd. Przeczytaj, jak to zmienić.


Stosuj odpowiednie kosmetyki. Do codziennej pielęgnacji wybieraj kremy poprawiające krążenie, np. z wyciągiem z arniki (np. Flos-Lek, 7 zł; Diopticerne, Lierac, 80 zł), miłorzębu japońskiego, kasztanowca, skrzypu polnego, kofeiną, witaminami K i C. Preparaty wklepuj dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Na efekt ich działania będziesz musiała poczekać dwa, trzy tygodnie.

Sięgnij po korektor. Starannie dopasuj jego kolor do karnacji. Zbyt jasny nie zakryje cieni, a zbyt ciemny może je bardziej podkreślić. Nakładaj go tylko tam, gdzie masz sińce. Zwykle pojawiają się one w wewnętrznych kącikach oczu.

Spróbuj zabiegów w salonie. Cienie pod oczami rozjaśni peeling z argininą poprawiającą krążenie, z dodatkiem kwasu mlekowego działającego złuszczająco. Nie wymaga znieczulenia i nie pozostawia widocznych śladów. Lekarz najpierw nałoży preparat na całą twarz, a potem – drugą warstwę – już tylko pod oczy. Kosztuje około 200 zł.

Znasz inny sposób na pozbycie się sińców pod oczami? Porozmawiaj na forum polki.pl

Zobacz też nasz mały test kremów pod oczy:
   


 

Jak zrobić krem pod oczy – DIY
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
zosia/4 miesiące temu
bardzo ważna jest dieta i to ile pijemy wody, czy się wysypiamy, ważne są tez dobre kosmetyki, ja niedawno odkryłam serum odmładzające Luminesce firmy Jeunesse i muszę powiedzieć że naprawdę działa. można je znaleźć tutaj https://mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL/
Gość/4 lata temu
dzieki za rady
Zula/6 lat temu
Sińce pod oczami to zmora wielu kobiet - moja również, z wymienionych produktów artykule ja używam żelu ze świetlikiem Flosleku, za każdym razem kupuję żel z innym dodatkiem żeby za bardzo nie przyzwyczajać oczu do jednego, polecam ten z babką lancetowatą oraz z rumiankiem lub herbatą. Naprawdę pomaga.
POKAŻ KOMENTARZE (13)