POLECAMY

Ceramika Paradyż Bambo Bambus

Ceramika Paradyż Bambo Bambus to propozycja przenosząca w gorące klimaty bambusowego raju.

Ceramika Paradyż Bambo Bambus to propozycja przenosząca w gorące klimaty bambusowego raju. Neutralne tło płytek od delikatnego kremowego, przez zielenie i ciepły brąz w połączeniu z łodygami i listkami bambusa tworzą niepowtarzalną kolekcję godną uwagi wszystkich ceniących harmonię i ciepło otaczającej przyrody. Dostępne w pasażu we-dwoje.pl.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/7 lat temu
co do pytania? znamy osobę która na robiła łazienkę jesteśmy bardzo zadowoleni profesjonale podejście .mogę podać numer Pan Zbyszek z Kielc 666 74 99 08
/7 lat temu
właśnie zakupiłam te płytki do mojej nowej łazienki...co prawda najpierw chciałam żeby bambus "wychodził" zza umywalki...ale coś mi się wydaje że w kabinie również będzie dla niego kawałek ściany;) pikne są!
/7 lat temu
Płytki są równie piękne na wizualizacjach, jak i w rzeczywistości! Kiedy widziałam je w projektach łazienki z cad decora to miałam wątpliwości, czy faktycznie na żywo będą wyglądały równie dobrze, bo wiadomo że projektanci mają swoje triki, aby dodatkowo upiększyć wizualizacje. Jednakże zostałam przyjemnie zaskoczona i teraz za każdym razem kiedy wchodzę do zielonej łazienki bratowej robię się równie zielona - z zazdrości. Hehe.
POKAŻ KOMENTARZE (9)