30 pomysłów na aranżację pokoju dla dziecka

Nowy pokoik to wspaniały prezent dla dziecka z okazji jego czerwcowego święta. Podpowiadamy jak stworzyć bezpieczną oazę do zabaw, nauki i odpoczynku.

Nowy pokoik to wspaniały prezent dla dziecka z okazji jego czerwcowego święta. Podpowiadamy jak stworzyć bezpieczną oazę do zabaw, nauki i odpoczynku.

Przede wszystkim wnętrze, w którym dziecko będzie się dobrze czuło powinno być kolorowe. Wykonane z ekologicznych materiałów i bezpieczne.

Watro zainwestować w coś co będzie rozwijało jego wyobraźnię i zainteresowania. Może to być miejsce na sprzęt grający, albo na kolekcję lalek Barbie.

Większym dzieciom z całą pewnością przyda się komputer, dlatego jego miejsce nie powinno kolidować z tym przeznaczonym do zabaw.

Urządzając pokój nastolatka warto wziąć pod uwagę jego sugestię.

Meble z motywem kwiatowym to nowość w aranżacjach dziecięcych pokoików. Są jednocześnie eleganckie i urocze. Nadają pomieszczeniu świeżości.

Styl glamour sprawdza się nie tylko w salonie, ale również w pokoju małej księżniczki.

Kolejną istotną rzeczą jaką bierzemy pod uwagę przygotowując dziecięcy pokój jest duża ilosć światła. Dzięki temu pomieszczenie będzie jaśniejsze i wzbudzało chęć zabawy.

Przy aranżacji pokoju dla chłopca również warto pomysleć o meblach z motywem przewodnim.
Są przyjemne dla oka i nadają przestrzeni nawet małem wnętrzu Poza tym dobrze komponują się z innymi chłopięcym zabawkami.

fot. studiopiu.pl, meblik.pl

Jak zrobić ozdobną kokardę na prezent - DIY
SKOMENTUJ (12)
KOMENTARZE (12)
Gość We-Dwoje.pl/3 miesiące temu
moja córeczka chciała miec pokoj ksiezniczki, dlatego sciany jej pokoju sa rózowe, zastiosowalismy cieniowanie ombre farbami sniezka az do bieli by porzebic ten róz
Gość We-Dwoje.pl/8 miesięcy temu
Fajne pomysły, ja tez własnie szukam inspiracji w internecie przed remontem w pokoju córki. Znalazłam już kilka fajnych rzeczy. Na pewno będzie na ścianie tapeta 3D, na biurko ciekawa lampka Aje Saturn, której podstawa zmienia kolory.
Gość We-Dwoje.pl/2 lata temu
nie sa to pomysly na male pokoje no i dla dzieci bez zabawek..
POKAŻ KOMENTARZE (12)