POLECAMY

Efekty zobaczycie w błyskawicznym tempie! 10 najlepszych ćwiczeń na smukłe nogi

Oto propozycje ćwiczeń na nogi, które pomogą ci je wyrzeźbić!
Agata Bernaciak / 7 miesięcy temu

Ćwiczenia na nogi, to jedne z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych ćwiczeń. Dlaczego? Bo chyba każda kobieta pragnie mieć smukłą i proporcjonalną sylwetkę. Na szczęście w przypadku nóg sprawa nie jest skomplikowana. Kształt nóg można poprawić w dość krótkim czasie. Oczywiście wymaga to sporo wysiłku, ale pierwsze efekty są widoczne już po 6 tygodniach regularnych treningów i diety!

Chcecie mieć zgrabne nogi? Poznajcie najlepsze ćwiczenia na uda

Jak uzyskać szybki efekt dzięki ćwiczeniom na nogi?

Smukłe nogi to marzenie wielu kobiet. Jak doskonale wiecie, nogi składają się z wielu mięśni, przez co trudniej je wyrzeźbić niż, np. ramiona. A same ćwiczenia mogą nie wystarczyć, dlatego najlepiej połączyć ćwiczenia z odpowiednią dietą. Starajcie się używać mniej soli, ograniczcie słodycze, spożywajcie więcej warzyw i owoców. Pijcie minimum 2 litry wody dziennie, a po kilka tygodniach zauważycie spektakularne efekty.

Jeżeli mięśnie nóg będą dobrze zbudowane, to automatycznie staną się jędrne i bardziej kształtne. Ćwiczenia na nogi powinno się wykonywać co drugi dzień. W dni bez treningu powinnyście wybrać się na szybki spacer, który powinien trwać ok. 30 minut.

Oto najlepsze ćwiczenia na uda i pośladki! Wszystko w zaledwie 10 minut dziennie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (43)
/9 miesięcy temu
Ja kilka razy w tygodni biegam, pływam, tańczę, skaczę itd. Muszę przyznać, że te ćwiczenia ładnie je kształtują i pozwalają zachować w dobrej kondycji. ;)
/rok temu
Czy stosując się do takich filmów ćwiczenia będą prawidłowe? open-youweb.com/jak-zrobic-trening-na-zgrabne-nogi/ czy powinno się raczej wybrać jeden z nich typ ćwiczeń i go się trzymać. A może ktoś już je próbował i może powiedzieć czy to naprawdę działa?
/rok temu
ja nie potrafię się tak koncentrować tylko na jednym aspekcie bo od razu takie ćwiczenia straszliwie mnie nudzą i łatwo się poddaję, jednak w walce o szczupłą sylwetkę idealnie sprawdza się u mnie zumba, dodając mi przy okazji mnóstwo energii, w fitstore ostatnio sobie z jtb poland kupiłam fajne nowe rzeczy na zajęcia i od razu chce mi się ćwiczyć
POKAŻ KOMENTARZE (40)