POLECAMY

Top 10 ćwiczeń na smukłe nogi!

Aby były zgrabne, musisz zadbać o ich kształt i jędrność. Oto propozycje ćwiczeń na nogi, które pomogą ci je wyrzeźbić!

Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

Kształt nóg można poprawić w dość krótkim czasie. Choć wymaga to nieco pracy, pierwsze efekty zobaczysz już po 6 tygodniach! I uwierz nam na słowo - z tymi ćwiczeniami na nogi i uda ci się zmienić ich kształt i zdecydowanie poprawisz jędrność!

Jak odchudzić masywne uda?

Jak uzyskać szybki efekt dzięki ćwiczeniom na nogi?

Nogi składają się z wielu mięśni, przez co trudniej je wyrzeźbić niż np. ramiona. Samymi ćwiczeniami niestety nie da się ich mocno odchudzić (musisz przy tym stosować dietę - tylko wtedy zrzucisz zbędne kilogramy).

6 porad jak ćwiczyć, by nogi były idealne

Jeśli jednak mięśnie nóg będą dobrze zbudowane, nogi staną się bardziej kształtne i jędrne, a co za tym idzie - bardziej apetyczne!

Oto ćwiczenia na nogi, które gwarantują szybki efekt!

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (42)
/3 miesiące temu
Czy stosując się do takich filmów ćwiczenia będą prawidłowe? open-youweb.com/jak-zrobic-trening-na-zgrabne-nogi/ czy powinno się raczej wybrać jeden z nich typ ćwiczeń i go się trzymać. A może ktoś już je próbował i może powiedzieć czy to naprawdę działa?
/5 miesięcy temu
ja nie potrafię się tak koncentrować tylko na jednym aspekcie bo od razu takie ćwiczenia straszliwie mnie nudzą i łatwo się poddaję, jednak w walce o szczupłą sylwetkę idealnie sprawdza się u mnie zumba, dodając mi przy okazji mnóstwo energii, w fitstore ostatnio sobie z jtb poland kupiłam fajne nowe rzeczy na zajęcia i od razu chce mi się ćwiczyć
/7 miesięcy temu
Fakt że ćwicząc nogi to rzeźbicie w mięśniach nóg ale wykonując trening obwodowy przyspieszacie spalanie także na udach. Oczywiście dieta też jest ważnym elementem i dużo snu ale w ćwiczeniach najłatwiej popełniać błędy przez co trening staje się mniej wydajny a czasami nawet po prostu marnujemy czas. Moim największym wyzwaniem było stracić brzuch i boczki. W domu nie da się w spokoju trenować przez co po dwóch latach treningu w domu zapisałam się na siłownię w Saturn Fitness a tam mi pomagali doświadczeni klubowicze dzięki czemu oponkę straciłam w zaledwie pół roku. Teraz widzicie ile można zmarnować czasu jak się myśli że się umie :D
POKAŻ KOMENTARZE (39)