Top 10 ćwiczeń na smukłe nogi!

Aby były zgrabne, musisz zadbać o ich kształt i jędrność. Oto propozycje ćwiczeń na nogi, które pomogą ci je wyrzeźbić!

Agata Bernaciak / 4 miesiące temu

Kształt nóg można poprawić w dość krótkim czasie. Choć wymaga to nieco pracy, pierwsze efekty zobaczysz już po 6 tygodniach! I uwierz nam na słowo - z tymi ćwiczeniami na nogi i uda ci się zmienić ich kształt i zdecydowanie poprawisz jędrność!

Jak odchudzić masywne uda?

Jak uzyskać szybki efekt dzięki ćwiczeniom na nogi?

Nogi składają się z wielu mięśni, przez co trudniej je wyrzeźbić niż np. ramiona. Samymi ćwiczeniami niestety nie da się ich mocno odchudzić (musisz przy tym stosować dietę - tylko wtedy zrzucisz zbędne kilogramy).

6 porad jak ćwiczyć, by nogi były idealne

Jeśli jednak mięśnie nóg będą dobrze zbudowane, nogi staną się bardziej kształtne i jędrne, a co za tym idzie - bardziej apetyczne!

Oto ćwiczenia na nogi, które gwarantują szybki efekt!

 
W czym najlepiej ćwiczyć?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (40)
/3 tygodnie temu
Fakt że ćwicząc nogi to rzeźbicie w mięśniach nóg ale wykonując trening obwodowy przyspieszacie spalanie także na udach. Oczywiście dieta też jest ważnym elementem i dużo snu ale w ćwiczeniach najłatwiej popełniać błędy przez co trening staje się mniej wydajny a czasami nawet po prostu marnujemy czas. Moim największym wyzwaniem było stracić brzuch i boczki. W domu nie da się w spokoju trenować przez co po dwóch latach treningu w domu zapisałam się na siłownię w Saturn Fitness a tam mi pomagali doświadczeni klubowicze dzięki czemu oponkę straciłam w zaledwie pół roku. Teraz widzicie ile można zmarnować czasu jak się myśli że się umie :D
/3 miesiące temu
chyba czas zabrać się do roboty... marzą mi się szczupłe uda :(
/4 miesiące temu
jeśli chcesz przedłużyć sobie opaleniznę na wiele miesięcy to polecam Ci Sunea Skin. Suplement, który świetnie wydłuża opaleniznę oraz chroni skórę przed uszkodzeniami podczas opalania. Efekty stosowania widać już po tygodniu.
POKAŻ KOMENTARZE (37)