Nie tylko Joanna Krupa. Gwiazd, które zmagają się z Hashimoto, jest więcej

Choroby nie omijają znanych i lubianych. Sprawdź, które polskie gwiazdy walczą z chorobą Hashimoto.


Joanna Krupa w porannym programie TVN przyznała, że choroba Hashimoto ma wiele konsekwencji nie tylko dla samopoczucia, ale również wyglądu.

- To jest masakra. Woda się zatrzymuje. Rano wstajesz, oczy są napuchnięte. Nie ma znaczenia, czy jesz więcej, czy nie jesz więcej. Nie mogę schudnąć pięciu funtów, męczy mnie to, bo nie wiem do końca, o co z tym chodzi
- wyznała.

Przez chorobę oddalają się także jej plany powiększenia rodziny. Podkreśliła, że najpierw zamierza zająć się swoim zdrowiem i wyregulowaniem pracy tarczycy, a dopiero później będzie myśleć o potomstwie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11.04.2019 21:10
Nadmiar chloru w organizmie może być przyczyną braku jodu i chorób tarczycy. Niektóre warzywa blokują jod w organiżmie .Uzupelniając jod w organizmie problem znika. Pozdrawiam serdecznie.
/14.03.2019 15:51
nie jestem celebrytka a od kilkunastu lat choruję. Metodą prób I błedów wypracowałam sobie sposób radzenia z nią, schudłam I trzymam wage, bardzo poprawiło się moje samopoczucie, pomimo, iz stan tarczycy niestety nie ulega zmianie na lepsze. Z Haschimoto walczy sie do konca życia